اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیس گیمینگ جمع و جور و زیبا از Thermaltake

۶۶۴ شماره اطلاع نامه : کیس گیمینگ جمع و جور و زیبا از Thermaltake ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ کیس گیمینگ جمع و جور و زیبا از Thermaltake کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیس گیمینگ جمع و جور و زیبا از Thermaltake

کیس گیمینگ جمع و جور و زیبا از Thermaltake

اگر از کیسهای بزرگ و بلند خسته شده اید و یا به دلیل محدودیت جا دنبال یک کیس خوش ساخت، با کیفیت ولی کوچک می گردید ما یک کیس Mini-ITX جدید از شرکت Thermaltake به شما معرفی می کنیم که با وجود اندازه کوچک خود، برای بستن قطعات یک کیس گیمینگ حرفه ای کاملاً مناسب است. کیس Core V1 Mini-ITX PC از شرکت Thermaltake که یکی از تولید کنندگان صاحب نام در این زمینه است می تواند به راحتی قطعات بزرگ و حرفه ای یک سیستم گیمینگ را در خود جای دهد.

اندازه این کیس تنها 267 در 260 در 316 میلیمتر است اما با طراحی خاصی که برای داخل این کیس بکار گرفته شده شما می توانید یک مادربرد Mini-ITX را به طور افقی در قسمت میانی آن ببندید. قطعات اصلی دیگری که به راحتی در این کیس جا می شوند عبارتند از یک کارت گرافیک با حداکثر طول 255 میلیمتر، دو هارد دیسک 3.5 اینچی و دو محل برای قرار دادن دو هارد دیسک 2.5 اینچی که همه اینها از طریق یک منبع تغذیه استاندارد ATX که در پایین کیس بسته می شود، برق رسانی خواهند شد. برای تهویه هوای داخل این کیس، یک فن 200 میلیمتری در جلو برای ورود هوا و دو فن 80 میلیمتری در عقب برای خروج هوا قابل نصب خواهد بود.

همچنین امکان نصب دو رادیاتور 120 و 140 میلیمتری در قسمت جلوی کیس وجود دارد. این کیس، به صورت پیش فرض دارای یک فن 200 میلیمتری با سرعت چرخش 800 دور در دقیقه است. پنل های کناری کاملاً با هم برابر و هم شکل هستند و شما میتوانید بسته به محل قرار گیری کیس، پنل ها را جایگزین هم کنید. قسمت سقف کیس از جنس آکریلیک ساخته شده و شفاف است. پورت های ورودی – خروجی در قسمت جلو و سمت چپ واقع شده و دو پورت USB 3.0 و جک های استاندارد پخش صدا با کیفیت HD بر روی آن در نظر گرفته شده است. هنوز قیمت این کیس و زمان ورود آن به بازار فروش از طرف Thermaltake اعلام نشده است.

شهر سخت افزار