اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

My Business گوگل سرویسی جدید برای صاحبان کسب و کار

۶۶۷ شماره اطلاع نامه : My Business گوگل سرویسی جدید برای صاحبان کسب و کار ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ My Business گوگل سرویسی جدید برای صاحبان کسب و کار نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات My Business گوگل سرویسی جدید برای صاحبان کسب و کار

My Business گوگل سرویسی جدید برای صاحبان کسب و کار

به نظر می رسد گوگل با ارائه "مای بیزنس" به دنبال راه اندازی بخش مجزا برای توسعه و زیر پوشش قرار دادن کسب و کار و بیزنس است. در نگاه کلی این سرویس اجازه مدیریت و تعریف سرویس هایی چون گوگل مپ (نقشه)، جستجو و گوگل پلاس (شبکه اجتماعی) را مرتبط با کسب و کارتان در دسترس شما می گذارد. ارائه اطلاعات آماری از بازدیدکنندگان و موقعیت و لوکیشن آنها و همچنین ادغام به سیستم تبلیغی گوگل از دیگر مزایای استفاده از سرویس گوگل مای بیزنس است.

گوگل در رابطه با سرویس جدیدش می گوید: "Google My Business یک راه ساده و سریع برای صاحبان کسب و کار، فروشندگان، برندها و هنرمندان است تا بتوانند براحتی حضور آنلاین خود در شبکه اینترنت را به کمک گوگل مدیریت نمایند."
 

در داشبرد اصلی Google My Business می توانید:

  • اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را در گوگل آپدیت نمایید.
  • راه اندازی صفحه اختصاصی گوگل پلاس و تشویق کاربران به تبدیل شدن به کاربران وفادار با دنبال کردن صفحه ی کسب و کارتان در گوگل. آنها می توانند با فشردن دکمه +۱ در صفحات جستجو و نقشه و … به بهتر شدن وضعیت آنلاین تان کمک کنند.
  • مشاهده و پیگیری اطلاعات آماری مرتبط با فعالیت کاربران مقیم در یوتیوب و گوگل پلاس. این اطلاعات می تواند به شما کمک کند که بفهمید کاربران در چه حوزه هایی فعالیت می کنند و یا اینکه به چه مباحثی علاقه بیشتری دارند. این داده های آماری می تواند در سطح پست های گوگل پلاس نیز اطلاعات ارائه دهد.
  • یکپارچه شدن این سرویس با بخش تبلیغی گوگل (AdWords Express)
  • سرویس مکان یابی فیزیکی کسب و کار. پس از تایید موقعیتتان در گوگل، این بخش به شما کمک می کند تا محل دقیق کسب و کار خود را بر روی نقشه های گوگل جانمایی نمایید. در واقع با جستجو در کسب و کار شما این اطلاعات را دریافت می کند. هچنین مزایای این روش برای شما، امکان مطالعه بازخوردهای کاربران درباره کسب و کارتان و همچنین در دسترس واقع شدن اطلاعات آماری از نحوه جستجوی کاربران در کسب و کارتان و یا اینکه آنها از کجای دنیا به دنبال شما می گردند، است.
برسام