اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

با MSI GT72 Dominator Pro جدیدترین غول گیمینگ MSI آشنا شوید

۶۸۶ شماره اطلاع نامه : با MSI GT72 Dominator Pro جدیدترین غول گیمینگ MSI آشنا شوید ۱۳۹۳/۰۵/۲۲ با MSI GT72 Dominator Pro جدیدترین غول گیمینگ MSI آشنا شوید لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات با MSI GT72 Dominator Pro جدیدترین غول گیمینگ MSI آشنا شوید

با MSI GT72 Dominator Pro جدیدترین غول گیمینگ MSI آشنا شوید

کمپانی MSI به تازگی دو لپ تاپ قدرتمند همچون MSI GT72 Dominator Pro و MSI WS60 را معرفی کرده است. این دو محصول از سخت افزارهای تقریباً مشابهی بهره می برند اما کاربران متفاوتی را مورد هدف قرار داده اند. MSI WS60 جدیدترین لپ تاپ قابل حمل این شرکت است که بنا بر ادعای این شرکت باریک ترین و سبک ترین لپ تاپ دنیا در رده خود است و از کارت گرافیک Nvidia Quadro K2100M 3D استفاده می کند. اما لپ تاپ جدید MSI GT72 Dominator Pro به دنبال رشد تکاملی لپ تاپ های گیمینگ این کمپانی عرضه شده است و از کارت گرافیک قدرتمند GTX880M بهره می برد.

این لپ تاپ با طراحی الهام گرفته شده از "ماشین های مسابقه ای مشکی رنگ" با هدف جذب گیمرهای حرفه ای که به یک دستگاه قابل حمل گیمینگ نیاز دارند به بازار عرضه شده است. از دیگر ویژگی های MSI GT72 Dominator Pro می توان به کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX880M، پردازنده نسل چهارم از خانواده Intel Core i7، یک صفحه نمایش 17.3 اینچی مات و HD، پشتیبانی از درایوهای SSD، سیستم اسپیکر 2.1، صفحه کلید گیمینگ Steel Series و اتصال Killer LAN نام برد. مدیر فروش این کمپانی Eric Kuo درباره این لپ تاپ می گوید: "این لپ تاپ به گونه ای طراحی شده که به گیمرها اجازه دهد "بازی های سنگین" را به خوبی به اجرا درآورند." وی همچنین به تولید نوآورانه این لپ تاپ برای ایجاد یک تجربه گیمینگ فوق العاده اشاره کرده است.

شهر سخت افزار