اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اسپیکر بلوتوث زیبا از سری Level سامسونگ

۷۰۰ شماره اطلاع نامه : اسپیکر بلوتوث زیبا از سری Level سامسونگ ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ اسپیکر بلوتوث زیبا از سری Level سامسونگ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اسپیکر بلوتوث زیبا از سری Level سامسونگ

اسپیکر بلوتوث زیبا از سری Level سامسونگ

شرکت سامسونگ جزو تولیدکنندگان تراز اول کامپیوتر و لوازم الکترونیک در دنیاست و کمتر کسی وجود دارد که نام این شرکت را نشنیده باشد. این شرکت امروز محصول جدیدی از سری دستگاه های پخش موسیقی خود معروف به Level را به بازار معرفی کرد. Level Box mini یک اسپیکر بلوتوث جدید است که دارای طراحی شیک و یک باطری فوق العاده است.

Level Box mini از هم خانواده قبلی خود یعنی Level Box حدود 30 درصد باریک تر است و طراحان آن بیشتر بر روی سبکی و قابل حمل بودن آن تمرکز داشته اند. Level Box mini به همراه یک هدفون زیبا و از همه مهمتر، یک باطری 1600 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود. سامسونگ ادعا کرده است باطری این مدل قادر است تا 25 ساعت بطور مداوم موسیقی پخش کند. یعنی اگر روزی 3 ساعت هم از این اسپیکر استفاده کنید باز هم بیشتر از یک هفته تا تمام شدن باطری آن فرصت دارید که خیلی عالی است.

همه کسانی که با MP3 پلیر ها و دستگاههای قابل حمل پخش موسیقی سرو کار داشته اند می دانند که برای چنین وسایلی وجود یک باطری که قادر به پخش بیش از 10 ساعت موسیقی باشد بسیار عالی است حال تصور کنید اگر باطری Level Box mini قادر باشد تا 25 ساعت آهنگ مورد علاقه شما را بدون نیاز به شارژ مجدد پخش کند چقدر هیجان انگیز خواهد بود. Level Box mini دارای ویژگی های دیگری نیز هست از جمله NFC که با استفاده از بلوتوث میتواند به سرعت، دستگاه اصلی (لپ تاپ یا تبلت و یا تلفن هوشمند) را شناسایی کرده و به آن وصل شود و موسیقی مورد علاقه تان را برای شما پخش کند. ویژگی های نرم افزاری همچون SoundAlive (پخش موسیقی با شفافیت و وضوح فوق العاده) و پشتیبانی از S Voice (که از طریق آن می توان به دستگاه فرمان داد موسیقی پخش کند و یا آنرا متوقف کند) نیز در Level Box mini وجود دارند. هنوز باید صبر کنیم تا سامسونگ قیمت و زمان دقیق فروش آن را اعلام کند.

شهر سخت افزار