اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

عرضه دو مدل جدید از هارد درایوهای My Passport

۷۰۱ شماره اطلاع نامه : عرضه دو مدل جدید از هارد درایوهای My Passport ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ عرضه دو مدل جدید از هارد درایوهای My Passport فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات عرضه دو مدل جدید از هارد درایوهای My Passport

عرضه دو مدل جدید از هارد درایوهای My Passport

کمپانی وسترن دیجیتال به تازگی هارد درایوهای جدیدی را معرفی کرده است که با طراحی زیبایش می تواند مکمل بسیار خوبی برای اولترابوک ها باشد. وسترن دیجیتال یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال در دهمین سالگرد افتتاح خط تولید محصولات My Passport و برای تشکر از مشتریانی که در این در 10 سال به محصولات این کمپانی اعتماد کرده اند درایوهای ذخیره سازی با بدنه فلزی براق را عرضه می کند.

My Passport Ultra Metal و My Passport Ultra Anniversary دو مدل معرفی شده از این درایوها هستند که با ویژگی های مشابه ولی با تفاوت در رنگ های بدنه عرضه می شوند. قرار است My Passport Ultra Metal در رنگ های نقره ای و آبی تیره و My Passport Ultra Anniversary تنها در رنگ طلایی و در تعداد محدود در دسترس باشند. این درایوها در ظرفیت های 1 و 2 ترابایتی و در ابعاد 110x80 میلی متر طراحی و تولید شده اند. مدل های 1 ترابایتی 13.5 میلی متر ارتفاع دارند در حالی که این مقدار برای هارد های 2 ترابایتی 18.8 میلی متر است. هر دو مدل از رابط USB3.0 بهره می برند و قیمت آنها برای هارد های 1 ترابایتی 89 دلار و برای هارد های 2 ترابایتی 139 دلار است.

شهر سخت افزار