اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سرانجام مادربرد X99 ایسوس از راه رسید

۷۱۵ شماره اطلاع نامه : سرانجام مادربرد X99 ایسوس از راه رسید ۱۳۹۳/۰۶/۰۴ سرانجام مادربرد X99 ایسوس از راه رسید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سرانجام مادربرد X99 ایسوس از راه رسید

سرانجام مادربرد X99 ایسوس از راه رسید

بعد از مدتها انتظار و شنیدن شایعات مختلف، سرانجام چشم ها به جمال مادربرد X99 Deluxe ایسوس هم روشن شد. خیلی ها بی صبرانه انتظار دیدن تصویری از این مادربرد را می کشیدند و حالا معلوم شد که واقعاً ارزش این همه انتظار را داشت. هوادارن ASUS با دیدن این مادربرد از خود بیهوش خواهند شد. از ظاهر این مادربرد کاملاً پیداست که تمام امکانات و قابلیت های یک مادربرد حرفه ای و تمام عیار در این محصول گنجانده شده است.

8 اسلات برای نصب 8 حافظه رم DDR4، پورت SATA Express و تعداد زیادی پورت PCI-E با قابلیت SLI و Crossfire نیز بر روی آن به چشم می خورد. سیستم صوتی فوق العاده با کیفیت و کلید های خاموش و روشن که بر روی مادربرد تعبیه شده اند نشان میدهد که ایسوس یک محصول کامل ارائه داده است. تنها چیزی که به چشم نمی آید پورت M.2 است که کمی جای تعجب دارد.

ظاهر سفید و مشکی این مادربرد هم به نوبه خود ابهت خاصی با آن می بخشد و مطمئناً بسیاری از نگاه کردن به شکل و شمایل آن لذت می برند. مخصوصاً اینکه متخصصین فنی زیادی منتظر دست یافتن به نمونه ای از آن هستند تا آزمایشات فنی گسترده ای را بر روی آن شروع کنند. اینها فعلاً تنها اطلاعات و تصاویری است که از این مادربرد در دست داریم و هواداران ASUS باید منتظر بمانند تا مشخصات فنی دقیق تر به همراه اطلاعات دیگر نظیر زمان فروش و قیمت دقیق آن نیز اعلام شود.

شهر سخت افزار