اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

سیستم دسکتاپ قدرتمند XOTIC PC

۷۲۷ شماره اطلاع نامه : سیستم دسکتاپ قدرتمند XOTIC PC ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ سیستم دسکتاپ قدرتمند XOTIC PC کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات سیستم دسکتاپ قدرتمند XOTIC PC

سیستم دسکتاپ قدرتمند XOTIC PC

سیستم های دسکتاپ همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران حرفه ای و بازیخورها به شمار می روند و همین موضوع دلیلی است تا شرکت هایی همچون XOTIC PC اقدام به گردآوری قطعات حرفه ای برای این دست از کاربران در یک مجموعه نمایند. از اینرو این شرکت که از سال 1999 اقدام به تولید چنین دسکتاپ های قدرتمندی کرده است، به تازگی یکی دیگر از این محصولات دوست داشتنی خود، متشکل از قطعات فوق حرفه ای را معرفی نموده است.

در این سری که ما شاهد بهره گیری از مادربوردهای حرفه ای از شرکت هایی مانند ASUS ،EVGA ،Gigabyte و MSI هستیم که از جدیدترین و قدرتمندترین چیپ ست شرکت Intel یعنی X99 بهره می برند، استفاده از پردازنده های نسل جدید و هشت هسته ای اینتل با دارا بودن 8 هسته پردازشی در کنار 20 مگابایت حافظه کش سطح سوم (i7-5960X Extreme) در کنار آن و همچنین پشتیبانی ذاتی از حافظه های اصلی DDR4، سبب شده است تا ما شاهد بالا رفتن پهنای باند به میزان 50 درصد باشیم. چنین سیستم قدرتمندی می تواند از پس کارهای پردازشی سنگین مهندسان و همچنین اجرای بازی های روز در بالاترین کیفیت ممکن بربیاید.

شهر سخت افزار