اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تولید سبک ترین تبلت دنیا توسط کمپانی قدرتمند

۷۳۷ شماره اطلاع نامه : تولید سبک ترین تبلت دنیا توسط کمپانی قدرتمند ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ تولید سبک ترین تبلت دنیا توسط کمپانی قدرتمند تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تولید سبک ترین تبلت دنیا توسط کمپانی قدرتمند

تولید سبک ترین تبلت دنیا توسط کمپانی قدرتمند

بعد از تولید سبک ترین و باریک ترین گوشی های هوشمند، اکنون نوبت به تبلت ها رسیده است که توانسته اند کاربران زیادی را در بازار فناوری به سمت خود جلب کنند. اکنون یک کمپانی قدرتمند، سبک ترین تبلت را وارد دنیای فناوری کرد. کمپانی لنوو محصول جدیدی با نام Lenovo Tab S8 که لقب سبک ترین و باریکترین تبلت دنیا را یدک می کشد، طراحی کرده که به زودی روانه بازار فناوری خواهد شد.

 Tab S8 دارای صفحه نمایش 8 اینچی با وضوح 1920x1080 پیکسل بوده و از تراکم 238ppi برخوردار است. Tab S8 به 2 گیگابایت رم، 16 گیگابایت حافظه داخلی و دوربین 8 مگاپیکسلی و دوربین مکالمه تصویری 1.6 مگاپیکسل مجهز است. این تبلت قدرتمند با پردازنده چهار هسته ای و چیپست مجهز به تکنولوژی Burst Performance برای پردازش برنامه های سنگین از تمام قدرت دستگاه استفاده کرده اما در برنامه های سبک تر، نیمی از انرژی گوشی صرف شده تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.

جی اس ام آریا