اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

انتقال فیلم های HD در کم تر از یک دقیقه با با فلش درایو جدید Lexar

۷۴۲ شماره اطلاع نامه : انتقال فیلم های HD در کم تر از یک دقیقه با با فلش درایو جدید Lexar ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ انتقال فیلم های HD در کم تر از یک دقیقه با با فلش درایو جدید Lexar فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات انتقال فیلم های HD در کم تر از یک دقیقه با با فلش درایو جدید Lexar

انتقال فیلم های HD در کم تر از یک دقیقه با با فلش درایو جدید Lexar

اگر از کم بودن فضای ذخیره اسمارت فون و تبلت اندرویدی خود ناراضی هستید و تصمیم به خرید فلش درایوی متناسب با آن دارید، مطمئنا محصول جدید Lexar یعنی JumpDrive M20 یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما خواهد بود. این فلش درایو کوچک که از دو پورت USB 3.0 و micro-USB 2.0 برای انتقال اطلاعات بهره می گیرد، با وجود فناوری OTG به راحتی امکان اتصال به دستگاه های هوشمند و استفاده از فضای ذخیره سازی بالایی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد.

گذشته از این مورد سرعت بالای این محصول که تا 120 مگابایت در ثانیه افزایش می یابد، انتقال یک فیلم HD با حجم 3 گیگابایت را تنها در کم تر از 60 ثانیه امکان پذیر می سازد که این میزان حتی از انتقال با WiFi و سایر راه های ارتباطی سریع تر گزارش شده و همین موضوع آن را به گزینه ای استثنایی برای کاربرانی با داده ها و اطلاعاتی با حجم بالا تبدیل کرده است.

کمپانی تولید کننده در طراحی JumpDrive M20 از دکمه ای کشویی به عنوان جایگزین درپوش برای دو اینترفیس استفاده کرده است تا خیال کاربران این محصول را از گم شدن درپوش راحت کند. این فلش کوچک که با انواع سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش سازگار است، توسط کمپانی Lexar بر روی بیش از 1100 دستگاه دیجیتال اعم از PC و تبلت تست شده است تا کارایی و کیفیت محصولات ارائه شده به کاربران از هر لحاظ مناسب باشد. این محصول در ظرفیت های 16، 32 و 64 و به ترتیب با قیمت های 34.99، 54.99 و 64.99 دلار در مهر ماه عرضه خواهد شد.

شهر سخت افزار