اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

G20 سیستمی تمام عیار و قدرتمند برای حرفه ای ها

۷۵۵ شماره اطلاع نامه : G20 سیستمی تمام عیار و قدرتمند برای حرفه ای ها ۱۳۹۳/۰۶/۲۰ G20 سیستمی تمام عیار و قدرتمند برای حرفه ای ها کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات G20 سیستمی تمام عیار و قدرتمند برای حرفه ای ها

G20 سیستمی تمام عیار و قدرتمند برای حرفه ای ها

مدتی است که مینی پی سی ها در بین کاربران، طرفداران زیادی پیدا کرده اند، چرا که در کنار ابعاد کوچک، قدرت و سرعت مناسبی را در اختیار کاربر خود قرار می دهند. ایسوس نیز با توجه به همین موضوع و علاقه کاربران به این سیستم های مینیاتوری، محصولی استثنایی و قدرتمند را تحت برند ROG به تولید رسانده است. این محصول کوچک که ظاهر متفاوت آن چشم هر کاربری را به خود خیره می کند، G20 نام گرفته و در قلب تپنده خود، قدرتمند ترین پردازنده های کمپانی اینتل از سری i3، i5 و i7 را جا داده است. این پردازنده ها که در کنار 16 گیگابایت حافظه رم DDR3 قرار گرفته اند، قطعا سرعت و دقتی مناسب در پردازش های سنگین کاربران حرفه ای از خود نشان می دهند.

G20 که برای گیمرها هم به گزینه ای مناسب تبدیل شده است، از کارت گرافیک های مختلفی همچون GTX 780 بهره می برد که همین موضوع، انجام بازی های زیادی در بالاترین کیفیت و تنطیمات را به وسیله این مینی پی سی امکان پذیر خواهد کرد. ROG G20 که حجمی معادل 12.5 لیتر دارد، از فناوری های مختلفی نظیر Eco Energy و home server نیز پشتیبانی می کند تا به ترتیب در بالاترین حجم کاری (به عنوان مثال در پرازش داده های سه بعدی) و همچنین به هنگام اتصال به اینترنت و انجام امور مبتنی بر وب، مصرف را بین 20-10 وات کاهش دهد.

این محصول مینیاتوری که از انواع اینترفیس های HDMI ،USB 2.0 و USB 3.0 و همچنین دو پورت شبکه بهره می برد، به گفته ایسوس 6.38 کیلوگرم وزن دارد و در نمایشگاه کامپیوتکس امسال، جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر قیمتی از این محصول که برخلاف اندازه کوچکش، قدرتی بی نظیر دارد، اعلام نشده است، اما طبیعتا براساس کانفیگ های متفاوت، قیمت آن  نیز متغیر خواهد بود.

شهر سخت افزار