اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

GeForce GTX 970 این بار در دستان MSI

۷۵۶ شماره اطلاع نامه : GeForce GTX 970 این بار در دستان MSI ۱۳۹۳/۰۶/۲۲ GeForce GTX 970 این بار در دستان MSI فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات GeForce GTX 970 این بار در دستان MSI

GeForce GTX 970 این بار در دستان MSI

پس از دو کمپانی گلکسی و زوتاک، کارت گرافیکی GeForce GTX 970 که همه وب سایت های فعال در این زمینه به توصیف ویژگی های آن پرداخته اند، حالا در دستان MSI قرار گرفته است تا رقابت با این کمپانی های بزرگ را قبل از عرضه محصول جنجالی انویدیا شروع کند.

محصول این کمپانی که از مشخصاتی کاملا یکسان با نمونه مرجع یعنی 1664 هسته CUDA و 138 TMU و 32 واحد (ROP (Raster Operator unit بهره می برد، به وسیله رابط حافظه ای 256 بیتی و با پهنای باند بالای حدودا 23 گیگابایت در ثانیه با 4 گیگابایت حافظه رم GDDR5 با فرکانس موثر 7 گیگاهرتز در ارتباط است. MSI در تولید این محصول از خنک کننده ای پر قدرت موسوم به TwinFrozer V بهره گرفته است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این خنک کننده از دو فن 100 میلی متری بهره می گیرد تا حرارت تولیدی و منتقل شده توسط هیت پایپ های مسی به پره های خنک کننده را کاملا دفع کند. احتمالا این کارت به دلیل وجود خنک کننده ای چنین قدرتمند، اواخر همین ماه و به صورت اورکلاک شده به دست کاربران خواهد رسید.

شهر سخت افزار