اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

اسپیکر Z443 لاجیتک، با بدنه چوبی راهی بازار کشور شد

۷۶۲ شماره اطلاع نامه : اسپیکر Z443 لاجیتک، با بدنه چوبی راهی بازار کشور شد ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ اسپیکر Z443 لاجیتک، با بدنه چوبی راهی بازار کشور شد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات اسپیکر Z443 لاجیتک، با بدنه چوبی راهی بازار کشور شد

اسپیکر Z443 لاجیتک، با بدنه چوبی راهی بازار کشور شد

شرکت لاجیتک یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات جانبی برای رایانه ها و دستگاه های هوشمند است. این کمپانی به تازگی اسپیکر پرقدرت Z443 خود را روانه بازار کشور کرده است. این اسپیکر بدنه‌ای زیبا از جنس چوب دارد. لاجیتک برای ساخت اسپیکرهای خود از معماری ها و فن آوری های منحصر به فردی بهره می گیرد که در نتیجه آن تا کنون چندین بار موفق به کسب رده اول فروش اسپیکر در دنیا در سال های مختلف شده است. جدیدترین محصول این کمپانی در بازار کشور اسپیکر Z443 با پیکربندی 2.1 کاناله است.

بدنه Z443 از جنس فیبر چوبی درست شده و به دلیل چوب واقعی که در ساخت آن به کار رفته نسبت به بقیه اسپیکرهای هم رده خود خاص‌تر شده است. به دلیل ماهیت جنس چوب و فضای خالی که داخل بدنه این اسپیکر توسط لاجیتک طراحی شده است، صدا در حین خروج از اسپیکر با عمق بیشتر و دلنشین‌تر از اسپیکرهای معمولی پخش می‌شود. بسیاری از دیگر شرکت‌های حرفه‌ای صوتی نیز از این خاصیت چوب برای افزایش کیفیت اسپیکرهای خود استفاده می‌کنند.

طراحی حرفه‌ای این بلندگو ترکیبی از چوب قهوه‌ای تیره رنگ، روکش های مشکی جداشدنی و پنل کنترل براق است که ظاهری جذاب به Z443 داده و آن را برای فضای اتاق نشیمن یا اتاق کار بسیار ایده‌آل کرده است. این اسپیکر دارای یک ساب ووفر 5.25 اینچی و 2 عدد بلندگوی 3 اینچی است که در مجموع توانایی ایجاد صدایی با قدرت 110 وات را دارند. کلیدهای کم و زیاد کردن صدا و تنظیمات ساب بر روی بدنه ساب ووفر تعبیه شده است و کاربر به راحتی می‌تواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد. این اسپیکر با استفاده از کابل و جک 3.5 میلیمتری به دیگر ابزارها متصل می شود و به راحتی می توان آن را در کنار نوت بوک، تبلت، گوشی هوشمند یا انواع پخش‌کننده‌های صوتی استفاده کرد.

زومیت