اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیس های جدید Sharkoon، مخصوص کاربران مشکل پسند

۷۶۴ شماره اطلاع نامه : کیس های جدید Sharkoon، مخصوص کاربران مشکل پسند ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ کیس های جدید Sharkoon، مخصوص کاربران مشکل پسند کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیس های جدید Sharkoon، مخصوص کاربران مشکل پسند

کیس های جدید Sharkoon، مخصوص کاربران مشکل پسند

Sharkoon، باردیگر کیس هایی زیبا، با دوام و نسبتا ارزان قیمت را روانه بازار کرده است. این کیس ها که در پلتفرم ATX و در 4 رنگ مختلف به همراه فن هایی اختصاصی و تزئین شده با LED های رنگی به تولید رسیده اند، برای کاربرانی که به ظاهر کیس خود اهمیت زیادی می دهند، گزینه ای فوق العاده محسوب می شوند.

این کیس ها که با ابعادی معادل 445X200X430 سانتی متر، وزنی معادل 3.5 کیلوگرم دارند، در پنل جلویی دارای مجموعا چهار پورت USB 3.0 و USB 2.0 و همچنین دو خروجی صدا می باشند. در قسمت زیرین این پنل، فنی با طول 16 سانتی متر در کنار LED هایی با رنگ های جذاب آبی، قرمز و سبز نصب شده که جلوه ای خاص به این کیسها بخشیده است. این محصولات که پذیرای مادربوردها سری micro-ATX و mini-ATX نیز می باشند، امکان نصب کارت گرافیک ها و همچنین درایوهایی با طول 31 و 38.5 سانتی متر را در اختیار کاربر خود قرار می دهند.

در تمام این محصولات، فنی 120 میلی متری و فیلتری جلوگیری از عبور گرد و غبار در نظر گرفته شده است. Sharkoon همچنین برای افزایش جریان هوای درون کیس از دو فن دیگر با همین ابعاد نیز در تولید این کیس بهره گرفته است. این کیس ها که فضای کافی برای نصب انواع خنک کننده های مایع و بادی را در اختیار کاربر خود قرار می دهند، امکان نصب تا 9 هارددیسک، درایو نوری و درایو های حالت جامد را امکان پذیر می سازند. این محصولات که در سه نوع مختلف و تحت اسامی VG4-V، VG4-S و VG4-W معرفی شده اند، با قیمتی معادل 24.99 یورو به فروش می رسند.

شهر سخت افزار