اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

انویدیا در حال آمادگی برای عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 960

۷۶۵ شماره اطلاع نامه : انویدیا در حال آمادگی برای عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 960 ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ انویدیا در حال آمادگی برای عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 960 فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات انویدیا در حال آمادگی برای عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 960

انویدیا در حال آمادگی برای عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 960

از چند هفته گذشته صحبت‌های زیادی درباره کارت‌ گرافیک‌های جدید با مدل Nvidia GeForce GTX 9xx مطرح می‌شد. در حالی که انتظار داریم انویدیا دو مدل کارت GeForce 970 و GeForce 980 را تا چند روز دیگر عرضه کند، به نظر می‌رسد چند هفته بعد سومین سری از کارت‌های جدید انویدیا را شاهد خواهیم بود.

گفته می‌شود GeForce GTX 960 به احتمال بسیار فراوان قیمتی کمتر از ۳۰۰ دلار خواهد داشت اما هیچگونه اطلاعات دیگری از آن در دست نیست. با استناد به گذشته همیشه کارت‌های با شماره مدل x60 به عملکرد بسیار بالا همراه با قیمتی مقرون به صرفه مشهور بوده‌اند. حداقل در مقایسه با کارت‌های x70 و x80 تاکنون اینگونه بوده است. انتظار می‌رود حدودا یک ماه پس از عرضه مدل‌های 970 و 980، شرکت انویدیا عرضه کارت‌ گرافیک مدل GTX 960 را  شروع کند. تاریخ احتمالی عرضه این سخت افزار اوخر مهر ماه خواهد بود.

زومیت