اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Cougar 700K با ویژگی های منحصر به فرد

۷۷۶ شماره اطلاع نامه : Cougar 700K با ویژگی های منحصر به فرد ۱۳۹۳/۰۶/۲۹ Cougar 700K با ویژگی های منحصر به فرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Cougar 700K با ویژگی های منحصر به فرد

Cougar 700K با ویژگی های منحصر به فرد

روز گذشته شرکت COUGAR صفحه کلید گیمینگ جدیدی را راهی بازار کرد که برای تولید آن از آلومنیوم و یک طراحی با گوشه های برش خورده استفاده کرده است. گفته می شود COUGAR برای تولید این صفحه کلید حدود 2 سال زمان صرف کرده است. به همین علت و با توجه به ویژگی هایی که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت، 700K را می توان به عنوان یکی از بهترین صفحه کلید های گیمینگ موجود در بازار دانست.

در طراحی این صفحه کلید از شکل و ساختار ناو های جنگی الهام گرفته شده است به گونه ای که کلید های مکانیکی آن بر روی یک سطح آلومنیومی مرغوب و آبکاری شده سوار شده اند و توسط یک قاب پلاستیکی این ساختار در جای خود ثابت نگه داشته شده است تا یک صفحه کلید زیبا، محکم و مقاوم تولید شود. علاوه بر این ترک پد متصل به این صفحه کلید نیز باعث شده است تا کاربران بتوانند سریعتر، راحت تر و دقیق تر از آن استفاده کنند. این صفحه کلید به همراه نرم افزار UIX System این کمپانی عرضه می شود.

این برنامه قدرتمند سبب می شود تا یک رابط کاربری مشترک میان تمام محصولات این شرکت ایجاد شود و کاربران بتوانند تنها با استفاده از یک برنامه به جای چند برنامه مختلف این قطعات را تنظیم و کنترل کنند. 700K از کلید های مکانیکی German Cherry MX با طول عمر 50 میلیون بار استفاده بهره می برد تا علاوه بر یک تجربه گیمینگ فراموش نشدنی، یک خیال آسوده از بابت دوام خود را هم برای کاربران فراهم کند. این صفحه کلید همچنین از یک پردازنده 32 بیتی ARM و یک حافظه داخلی برای ذخیره سازی 3 پروفایل تنظیم متفاوت بهره می برد. بدین وسیله با اتصال 700K به یک سیستم دیگر نیازی به تنظیم دوباره آن نیست.

نور پس زمینه از دیگر ویژگی های این صفحه کلید است. امکانات پیشرفته ای برای این نور پس زمینه تعبیه شده است که این قابلیت را ایجاد می کند تا هر کلید دارای یک سری تنظیمات خاص باشد و بتوان نور آن را در حالت خاموش یا روشن قرار داد. علاوه بر این زمان پاسخگویی کلیدها چیزی در حدود 1 میلی ثانیه ای عنوان شده است. شش G-key قابل برنامه ریزی که یکی از آنها در کنار کلید Space و بقیه در سمت چپ صفحه کلید قرار داده شده اند از دیگر خصوصیات این محصول است. این ویژگی های منحصر به فرد به همراه کیفیت بالای قطعات استفاده شده COUGAR 700K را به یکی از بهترین و با کیفیت ترین صفحه کلیدهای گیمینگ مبدل کرده است.

شهر سخت افزار