اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

D-Link دوشاخه‌ی هوشمند خود را با قابلیت اتصال بی‌سیم عرضه کرد

۷۸۴ شماره اطلاع نامه : D-Link دوشاخه‌ی هوشمند خود را با قابلیت اتصال بی‌سیم عرضه کرد ۱۳۹۳/۰۷/۰۱ D-Link دوشاخه‌ی هوشمند خود را با قابلیت اتصال بی‌سیم عرضه کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات D-Link دوشاخه‌ی هوشمند خود را با قابلیت اتصال بی‌سیم عرضه کرد

D-Link دوشاخه‌ی هوشمند خود را با قابلیت اتصال بی‌سیم عرضه کرد

کمپانی D-Link نسل جدید دوشاخه‌های هوشمند خود را معرفی کرده که علاوه بر بهبود کاربری و طراحی آن نسبت به نسل گذشته، شاهد کاهش قیمت آن هستیم. D-Link این دوشاخه‌ی هوشمند را به قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه کرده و علاقمندان می‌توانند آن را با این قیمت خریداری نمایند.

D-Link با دوشاخه‌ی هوشمند خود اهدف جالب توجهی را در پیش گرفته است که از جمله‌ی ویژگی‌های مهم آن می‌توان به سهولت در استفاده از این دوشاخه‌ی هوشمند اشاره کرد. برای استفاده از این دو شاخه باید آن را به پریز برق زده و سپس با استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته ابزار‌های متصل شده را از طریق تلفن‌هوشمند یا تبلت خود کنترل کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید لامپ‌های متصل به این دوشاخه را که از طریق ارتباط بی‌سیم به آن وصل شده‌اند، خاموش و روشن کنید.

برای روشن و خاموش کردن ابزار‌های متصل شده به دوشاخه‌ی هوشمند می‌توان از قابلیت برنامه‌ریزی آن نیز استفاده کرد، هرچند جای خالی امکان یادگیری در این دوشاخه‌ی هوشمند تاحدودی احساس می‌شود، اما نمی‌توان آن را به‌عنوان یک نقطه‌ی منفی برای ابزاری ۴۰ دلاری به‌شمار آورد، مضاف بر اینکه بسیاری از کاربران نیز علاقه‌ای به استفاده از چنین امکانی در ابزار‌های هوشمند خود ندارند. مطمئنا امکانات پایه‌ای و ساده در کنار قیمت پایین از حمله‌ی ویژگی‌های یک گجت پرفروش است. به‌طور حتم خاموش کردن چراغ‌ها از طریق تلفن‌هوشمند یا تبلت بدون نیاز به حرکت کردن را باید در شمار قابلیت‌هایی خواند که بسیاری از افراد تنبل در پی استفاده از آن هستند.

زومیت