اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیبورد ارگونومیک Tru-Form 150 با نور پس زمینه 3 رنگ

۷۸۷ شماره اطلاع نامه : کیبورد ارگونومیک Tru-Form 150 با نور پس زمینه 3 رنگ ۱۳۹۳/۰۷/۰۱ کیبورد ارگونومیک Tru-Form 150 با نور پس زمینه 3 رنگ کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیبورد ارگونومیک Tru-Form 150 با نور پس زمینه 3 رنگ

کیبورد ارگونومیک Tru-Form 150 با نور پس زمینه 3 رنگ

کیبورد جدید Tru-Form 150 از شرکت Adesso محصول جدیدی است که در طراحی آن، ارگونومی دستها و انگشتان به خوبی رعایت شده و طراحی آن به گونه ای است که با گروه بندی کلید ها با انحنای مناسب در سه بخش مجزا، محل قرارگیری طبیعی برای مچ دست و آرنج ها را بطور کامل مد نظر قرار داده است. این کیبورد زیبا دارای چندین کلید مولتی مدیا است که امکان دسترسی به برنامه های اینترنتی و پرکاربرد را میسر می سازد.

کلید های Tru-Form 150 در سه بخش مجزا و با انحنای مناسب طراحی شده است که در زمان کار طولانی مدت به هیچ وجه به مچ ها و آرنج کاربر فشار وارد نکند. ویژگی بسیار جالب این کیبورد، نور پس زمینه سه رنگ برای هر گروه از کلیدهاست که می توان به دلخواه آنها را با زدن یک کلید مخصوص بر روی کیبورد تعویض کرد.

کلید ها از نظر مکانیکی نرم تر و حالت ارتجاعی آنها نیز بیشتر از کیبورد های دیگر است که باعث بالا رفتن سرعت تایپ می شود. عمر کلید ها نیز تا 5 میلیون ضربه است که بسیار طولانی تر از کیبورد های معمولی است (معمولاً تا 2 میلیون ضربه) و در زمان تایپ کاملاً بیصدا کار می کنند. ارتفاع کیبورد بسیار کم است که در زمان تایپ طولانی مدت برای انگشتان و مچ دست کاربر آزار دهنده نباشد.

رنگ نور پس زمینه کلید ها علاوه بر اینکه از طریق زدن یک کلید قابل فعال کردن و تعویض است می تواند نسبت به نور محیط کار، پر نور و یا کم نور شود. حروف با اندازه درشت تر از معمول بر روی کلیدها چاپ شده است تا تشخیص آنها در محیط تاریک راحت تر باشد. تعداد 20 کلید مولتی مدیا بر روی کیبورد قرار دارد که کار انتخاب و اجرای برنامه های اینترنتی پر استفاده را بسیار آسان می کند.

شهر سخت افزار