اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Z97S SLI Krait، مادربوردی زیبا مخصوص کیس های حرفه ای

۷۹۲ شماره اطلاع نامه : Z97S SLI Krait، مادربوردی زیبا مخصوص کیس های حرفه ای ۱۳۹۳/۰۷/۰۳ Z97S SLI Krait، مادربوردی زیبا مخصوص کیس های حرفه ای کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Z97S SLI Krait، مادربوردی زیبا مخصوص کیس های حرفه ای

Z97S SLI Krait، مادربوردی زیبا مخصوص کیس های حرفه ای

MSI یکی از تولید کنندگان معظم مادربورد در جهان، بار دیگر محصولی متفاوت با قابلیت های استثنایی را روانه بازار کرده است. این بورد که عنوان Krait (یکی از خطرناک ترین مارهای کبری در آسیا) را یدک می کشد، به گفته Micro Star International، به خوبی نیاز های یک حرفه ای را برطرف می کند.

این بورد که قابلیت پشتیبانی از چندین کارت گرافیک را به دلیل وجود بیش از یک اسلات PCI Express نسل سوم در دو حالت SLI و Crossfire در اختیار کاربر خود قرار می دهد، دارای دو اینترفیس پرسرعت SATA Express و M.2 نیز می باشد و سرعت انتقال اطلاعات را تا چیزی حدود 10 گیگابیت بر ثانیه (67 درصد سریع تر از رابط  SATA III) افزایش می دهد که همین موضوع در نهایت منجر به اجرای سریع اپلیکیشن ها و برنامه های کاربردی و همچنین افزایش سرعت بوت می شود.

گذشته از این مورد، وجود بایوسی هوشمند با رابط کاربری گرافیکی موسوم به Click BIOS 4 و فناوری اختصاصی کمپانی سازنده، OC Genie 4، شرایط لازم برای اورکلاکی آسان، مانیتور قطعات و کنترل آن ها را فراهم می کند. علاوه بر موارد ذکر شده، این بورد دارای استاندارد Military Class4 نیز می باشد که نشان دهنده دوام و طول عمر بالای این محصول در سخت ترین شرایط و فشار کاری بالا است. این مار خوش خط و خال مشکی و سفید که به گفته تولید کننده برای کاربران حرفه ای گزینه ای مطلوب به شمار می رود، در حال حاضر با قیمتی نامعلوم به فروش می رسد.

شهر سخت افزار