اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO به زودی در دستان شما

۸۰۳ شماره اطلاع نامه : صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO به زودی در دستان شما ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO به زودی در دستان شما کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO به زودی در دستان شما

صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO به زودی در دستان شما

شرکت Sharkoon به عنوان جدیدترین محصول خود صفحه کلید گیمینگ Skiller PRO را معرفی کرده است. Skiller PRO با استفاده از 3 بلوک استاندارد به همراه پشتیبانی از Rollover چند کلیده که در هنگام فشرده شدن چند سوئیچ به صورت همزمان داده ها را به درستی پردازش می کند، 6 کلید ماکرو که به صورت 3 پروفایل مختلف قابل برنامه ریزی است و همچنین 9 کلید مالتی مدیای دیگر طراحی شده است.

این صفحه کلید مقاوم که وزنی در حدود 888 گرم دارد توسط سوئیچ های بسیار با کیفیتی ساخته شده که طول عمری بیش از 10 میلیون بار استفاده را دارند. علاوه بر این با استفاده از نرم افزار موجود، برنامه ریزی انفرادی برای هرکدام از کلیدها به سادگی قابل دسترسی است. بعلاوه کلیدهای ویندوز قابلیت غیرفعال شدن را دارند و وظیفه کلیدهای WASD می تواند با کلیدهای جهتی مبادله شود.

حرکت های برنامه ریزی شده در بازی ها با استفاده از کلید های ماکرو که به سادگی قابل دسترس هستند می تواند به سرعت انجام شود. با استفاده از حافظه داخلی صفحه کلید، پروفایل های برنامه ریزی شده توسط نرم افزار موجود قابلیت آن را دارند که بر روی کامپیوترهای دیگر هم استفاده شوند. هرکدام از این پروفایل ها توسط یک سوئیچ فعال و غیر فعال می شوند.

نور پس زمینه آبی رنگ Skiller PRO هم می تواند برای هر کلید از 10 تا 100 درصد مقدار روشنایی و همچنین به صورت چشمک زن یا کاملاً خاموش تنظیم شود. 9 کلید مولتی مدیای موجود بر روی صفحه کلید هم استفاده آسان از امکانات ویندوز مثل Play یا Pause و همچنین کنترل حجم صدای خروجی را فراهم می کنند. Skiller PRO با استفاده از سیم 1.5 متری و رابط با رویه طلای USB خود به کامپیوتر متصل می شود و قرار است با قیمت تقریبی 27 یورو عرضه شود.

شهر سخت افزار