اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

SnowStorm خنک کننده ای از Gelid برای تمام فصول

۸۰۴ شماره اطلاع نامه : SnowStorm خنک کننده ای از Gelid برای تمام فصول ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ SnowStorm خنک کننده ای از Gelid برای تمام فصول کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات SnowStorm خنک کننده ای از Gelid برای تمام فصول

SnowStorm خنک کننده ای از Gelid برای تمام فصول

GELID یکی از شرکت هایی است که یکی از قطعات دوست داشتنی کاربرانی که به اورکلاک علاقه دارند، یعنی کولرهای پردازنده این شرکت را تولید می کند. این کولر جدید که با نام SnowStorm شناخته می شود دارای سه لوله انتقال حرارت بوده که به طور مستقیم با سطح پردازنده در تماس هستند و گرمای حاصل را به پره های آلومینیومی انتقال می دهد که از طریق یک فن خنک کننده 92 میلی متری توانایی دفع گرما را به خوبی برای پردازنده های امروزی که تا حدودی اورکلاک شده اند فراهم می آورد.

یکی دیگر از مواردی که می توان در خصوص این محصول بیان کرد، امکانی است که فن SnowStorm دارا می باشد. این فن قادر است تا در زمانی که پردازنده در زیر فشار کم و یا زیاد است سرعت دوران خود را کم و یا زیاد نماید تا کارایی به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربر قرار گیرد. این کولر با پشتیبانی از سوکت های امروزی هر دو شرکت AMD و اینتل و به خصوص با پشتیبانی از سوکت قابل احترام و معظم LGA 775 با قیمتی معادل 27 دلار به فروش می رسد. یادتان باشد که شما با چنین کولری نمی توانید به رکوردهای جهانی دست پیدا کنید، پس لطفا پردازنده خود را زیاد شکنجه نکنید.

شهر سخت افزار