اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کارت گرافیک های جدید EVGA بهترین انتخاب کاربران حرفه ای

۸۱۰ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک های جدید EVGA بهترین انتخاب کاربران حرفه ای ۱۳۹۳/۰۷/۱۱ کارت گرافیک های جدید EVGA بهترین انتخاب کاربران حرفه ای فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کارت گرافیک های جدید EVGA بهترین انتخاب کاربران حرفه ای

کارت گرافیک های جدید EVGA بهترین انتخاب کاربران حرفه ای

EVGA در نظر دارد تا بار دیگر دو کارت از سری 900 را روانه بازار کند. این محصولات که به گفته تولید کننده از لحاظ سرعت و توان پردازشی با یکدیگر تفاوت دارند، به زودی از قدرتمند ترین ها محسوب خواهند شد و نظر کاربران حرفه ای بسیاری را به خود جلب خواهند نمود. GTX 980 Classified که در ابتدا به صحبت در مورد آن می پردازیم، از PCB و بوردی ساده بهره می برد و به یکی از قدرتمند ترین خنک کننده های این کمپانی ACX 2.0 مجهز شده است.

این خنک کننده که دارای دو فن است، از هیت سینکی ویژه بهره می برد  که در گذشته نیز برروی بورد محصولاتی فوق العاده همچون GTX 780 Ti جای گرفته بوده است و به خوبی قادر است حرارت تولیدی پردازنده گرافیکی را دفع و دمای آن را کاهش دهد. Classified که دو اسلات از مین بورد کاربر خود را اشغال می کند، نسبت به سایر محصولات موجود در بازار، دارای میزان یکسانی هسته کودا (2048 ) و حافظه رم GDDR5 با فرکانس موثر 7 گیگاهرتز است ولی در مقابل دارای کلاک پایه 1219 مگاهرتز است که این میزان در حالت BOOST به 1405 مگاهرتز افزایش می یابد.

و اما دیگر محصول تولید شده توسط این کمپانی بزرگ، متاسفانه در حال حاضر از این کارت که عنوان GTX 980 Hydro Copper را به خود اختصاص داده، رسما اطلاعاتی منتشر نشده است اما با توجه به گفته های تولید کننده، این کارت مخصوص اورکلاکرهای حرفه ای که قصد شکستن رکوردهای جهانی را دارند، به تولید رسیده است. امیدواریم تا به زودی و ظرف چند هفته آینده اطلاعات بیشتری از این محصول به انتشار رسیده و شاهد تحولاتی بزرگ عرصه اورکلاک کارت های گرافیکی باشیم.

شهر سخت افزار