اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس HTC تاییدیه FCC را دریافت کرد

۸۲۲ شماره اطلاع نامه : تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس HTC تاییدیه FCC را دریافت کرد ۱۳۹۳/۰۷/۱۵ تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس HTC تاییدیه FCC را دریافت کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس HTC تاییدیه FCC را دریافت کرد

تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس HTC تاییدیه FCC را دریافت کرد

به زمان رونمایی تبلت نکسوس ۹ و گوشی هوشمند نکسوس ۶ نزدیک می‌شویم. انتظار می‌رود تا چند هفته دیگر هر دو دستگاه رسما معرفی شوند که البته قبل از این زمان نیاز است هر دو مجوز FCC را دریافت کنند. هنوز از نکسوس ۶ برای گرفتن تاییدیه FCC خبری نیست، اما به تازگی تبلت ۸.۹ اینچی ساخت اچ‌تی‌سی توانسته این تاییدیه را دریافت کند.

تبلت جدید HTC که اخیرا مجوز FCC را دریافت کرده، صفحه نمایش ۸.۹ اینچی دارد که با شایعات مربوط به نکسوس ۹ کاملا مطابق است. در واقع همین اندازه صفحه نمایش است که بسیاری را قانع کرده این دستگاه همان نکسوس ۹ باشد. آخرین شایعات به این موضوع اشاره دارند که تاریخ رونمایی از این دستگاه اواسط ماه اکتبر و عرضه آن از اواخر این ماه میلادی انجام خواهد شد.

پس به نظر می‌رسد گوگل قصد ادامه سنت دو سال پیش در زمان رونمایی از دستگاه‌های جدید را پیگیری می‌کند و تاریخ رونمایی نکسوس‌ها را امسال تغییر نمی‌دهد. در این مراسم گوگل از نسل جدید دستگاه‌های نکسوس رونمایی و نسخه جدید اندروید را عرضه خواهد کرد. شایعات به این مشخصات فنی برای تبلت ۸.۹ اینچی نکسوس ساخت HTC اشاره دارند:

  • ۸.۹ اینچ صفحه نمایش با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰
  • پردازنده ۶۴ بیت تگرا K1
  • حافظه رم ۳ گیگابایتی
  • ۱۶ مگاپیکسل دوربین در عقب
  • سیستم عامل اندروید L
زومیت