اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Thermaltake Core V51 با ظاهری ساده و ویژگی های خاص

۸۲۶ شماره اطلاع نامه : Thermaltake Core V51 با ظاهری ساده و ویژگی های خاص ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ Thermaltake Core V51 با ظاهری ساده و ویژگی های خاص کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Thermaltake Core V51 با ظاهری ساده و ویژگی های خاص

Thermaltake Core V51 با ظاهری ساده و ویژگی های خاص

یکی دیگر از محصولات شرکت صاحب نام Thermaltake کیس Mid-Tower ساده و زیبایی است که مطمئناً هواداران مخصوص خودش را خواهد داشت. این کیس که Thermaltake Core V51 نام دارد از طراحی ساده ای برخوردار است اما مهمترین ویژگی آن امکان نصب انواع سیستم خنک کننده در داخل آن می باشد.

همه کاربران به دنبال کیس های فضایی و یا طراحی های فوق مدرن نمی روند و بسیاری نیز هستند که طرحی ساده ولی کارآمد را بیشتر می پسندند. Thermaltake Core V51 با اندازه 540 در 236 در 560 میلیمتر در نگاه اول کمی کوچک تر و جمع و جور تر از سایر کیس های هم ردیف خود به نظر می رسد اما با این حال فضای کافی برای نصب یک مادربرد eATX و چند فن بزرگ در داخل خود دارد.

در طراحی داخل این کیس قسمت های متعددی برای نصب فن های خنک کننده با سایز 120 تا 140 میلیمتر در نظر گرفته شده و اگر مایل باشید می توانید به جای آنها از یک فن بزرگ 200 میلیمتری نیز استفاده کنید. کاربرانی که نیاز به استفاده از سیستم خنک کننده مایع داشته باشند می توانند تا دو رادیاتور خنک کننده مایع به اندازه 420 میلیمتر را در دو محل متفاوت در داخل کیس نصب کنند.

این کیس با داشتن امکانات فوق و قیمت بسیار مناسب 110 دلاری توانست رتبه بسیار خوبی را در چندین سایت فنی به خود اختصاص دهد. قابلیت تهویه عالی، همیشه در اولویت طراحی کیس های Mid-Tower شرکت Thermaltake قرار داشته است. در Thermaltake Core V51 نیز سعی شده است با در نظر گرفتن این اولویت، کارآیی و کیفیت مواد اولیه نیز در سطح بالایی مد نظر قرار گیرد. از نمونه کیس های مشابه اخیر می توان به Xigmatek Aquila و Phanteks Enthoo Luxe و Corsair Carbide 240 AIR و همچنین Rosewill Legacy U3 Aluminum اشاره کرد.

شهر سخت افزار