اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

MSI بار دیگر با کارت گرافیکی قدرتمند به مبارزه آمده است

۸۲۷ شماره اطلاع نامه : MSI بار دیگر با کارت گرافیکی قدرتمند به مبارزه آمده است ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ MSI بار دیگر با کارت گرافیکی قدرتمند به مبارزه آمده است فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات MSI بار دیگر با کارت گرافیکی قدرتمند به مبارزه آمده است

MSI بار دیگر با کارت گرافیکی قدرتمند به مبارزه آمده است

MSI بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده محصولات سری 900 انویدیا را روانه بازار کرده است. این کارت که عنوان GTX 970 LE را به خود اختصاص داده است، اورکلاک شده به دست کاربران خواهد رسید تا نیاز آن ها را به گرافیکی قدرتمند در حین اجرای بازی های رایانه ای برطرف سازد. GTX 970 LE که کاملا مشابه با نمونه دیگری از کارت های این کمپانی با عنوان GTX 970 Gaming OC به تولید رسیده است، از خنک کننده اختصاصی و پرقدرت این کمپانی موسوم به TwinFrozer V بهره می برد که نشان از اختصاص آن برای کاربران حرفه ای، اورکلاکر ها و گیمرها دارد.

این خنک کننده، حرارت تولید شده توسط چیپ گرافیکی برمبنای معماری 28 نانومتری را مستقیما  توسط هیت پایپ های مسی به پره های خنک کننده (fin) منتقل و در نهایت آن را توسط دو فن 100 میلی متری دفع می کند. MSI GTX 970 LE ، در دو حالت OC و Gaming به ترتیب دارای فرکانسی معادل 1076 و 1064 در حالت پایه می باشد که با استفاده از فناوری GPU Boost این میزان تا 1216 و 1203 مگاهرتز افزایش می یابد و قادر است کاربر خود را از لحاظ سرعت و دقت در پردازش داده ها راضی نگه دارد. ناگفته نماند در حالت Silent، این کارت قدرت و سرعتی معادل نمونه مرجع کارت GeForce GTX 970 را به نمایش می گذارد. این محصول که نیروی خود را از دو کانکتور 6 و 8 پین PCIe دریافت می کند، به زودی و با قیمتی نامعلوم روانه بازار خواهد شد.

شهر سخت افزار