اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

نازک ترین تبلت دنیا به زودی وارد بازار می شود

۸۳۰ شماره اطلاع نامه : نازک ترین تبلت دنیا به زودی وارد بازار می شود ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ نازک ترین تبلت دنیا به زودی وارد بازار می شود تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات نازک ترین تبلت دنیا به زودی وارد بازار می شود

نازک ترین تبلت دنیا به زودی وارد بازار می شود

به زودی تبلتی وارد بازار می شود که لقب نازک ترین را با خود یدک می کشد. این تبلت از یک کمپانی معروف و با امکانات و قابلیت های عالی همراه خواهد بود که کاربران زیادی را به سمت خود جلب می کند.

با وجود افزایش اندازه صفحه نمایش در بین تبلت ها، سبکی وزن و باریک بودن این محصولات نیز به یکی از اولویت ها در انتخاب کاربران تبدیل شده است. اکنون کمپانی اپل می خواهد این الویت ها را در محصول جدیدش رعایت کند و تغییراتی را در آی پد ایر تازه اش انجام دهد. اپل با حذف سوئیچ Mute/Rotation از مدل اورجینال، ضخامت آی پد ایر ۲ را به ۰/۵۲ رسانده که بر این اساس آی پد ایر ۲ را می توان نازکترین تبلت دنیا دانست.

از دیگر تغییرات تبلت هوشمند اپل می توان به چیپست جدید A8، حافظه رم ۲ گیگابایتی، دوربین ۸ مگاپیکسلی، جابجایی میکروفون ها به پشت دستگاه و در کنار دوربین یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ دوربین و همچنین جای اسکنر اثرانگشت در دکمه home تعبیه شده که (ApplePay) نیز در آن وجود خواهد داشت. آی پد ایر ۲ در مدل‌هایی ۱۶، ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی و در رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی به بازار عرضه خواهد شد.

جی اس ام آریا