اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

خبرهایی جدید از محصول متفاوت اچ تی سی

۸۳۱ شماره اطلاع نامه : خبرهایی جدید از محصول متفاوت اچ تی سی ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ خبرهایی جدید از محصول متفاوت اچ تی سی فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات خبرهایی جدید از محصول متفاوت اچ تی سی

خبرهایی جدید از محصول متفاوت اچ تی سی

در حالی که شاید تعدادی از کاربران انتظار رونمایی از ساعت هوشمند اچ تی سی در کنفرانس این شرکت را دارند، این کمپانی معتبر برخلاف انتظارها ظاهر شده است. مدیر دفتر برند HTC در ایالات متحده رسما اعتراف نمود برنامه اولیه شرکتش عرضه تعدادی ابزار پوشیدنی تا انتهای سال جاری بوده است. وی در همین رابطه افزود کارها طبق زمانبندی که پیش از این معین گردیده بود پیش نرفته است و محصولات پوشیدنی HTC به جای سال ۲۰۱۴ در سال ۲۰۱۵ معرفی و عرضه خواهند گردید. او همچنین خاطر نشان ساخت در ابتدای سال آتی جزئیات بیشتری در مورد این گجت های جدید کمپانی تایوانی در اختیار رسانه ها قرار خواهند گرفت.

درو بمفورد (Drew Bamford) که مسئولیت آزمایشگاه خلاقیت HTC موسوم به HTC Creative Labs را بر عهده دارد در همین رابطه گفته است هیچ یک از ساعت های هوشمندی که تا کنون از جانب سایر شرکت ها به بازار عرضه شده اند هیجان انگیز نیستند وی تاکید نموده است "هیچکدام از این محصولات به درستی پیاده سازی نشده اند."

بمفورد در همین رابطه می افزاید، تاکنون شاهد عرضه گجت های پوشیدنی بسیاری با هدف برآورده کردن نیازهای عمومی به بازار بوده ایم، اما هنوز یک دلیل مستحکم برای پوشیدن روزانه آنها تعریف نشده است. ما قصد داریم با محصولی وارد این عرصه شویم که کاملا هدفمند بوده و شما برای بستن آن بر روی مچ دست خود یک دلیل واقعی و جدی داشته باشید.

در ماه جولای تصویری منتشر شد که گفته می شد متعلق به ساعتی هوشمندی از HTC و مبتنی بر اندروید پوشیدنی است. اما در ماه سپتامبر شایعه دیگری خبر از این داد که به دلیل بالا رفتن هزینه های پروژه یمرتبط به این ساعت HTC تصمیم گرفته است توسعه آن را متوقف نماید. حالا و بر مبنای آنچه گفته شد به نظر می آید پروژه یاد شده متوقف نگردیده بلکه تنها زمان تکمیل آن بیشتر گشته است تا محصولی بهتر و کارآمد تر عرضه گردد.

زومیت