اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیس Full Tower و مجهز Thormax GT از شرکت ENERMAX

۸۳۵ شماره اطلاع نامه : کیس Full Tower و مجهز Thormax GT از شرکت ENERMAX ۱۳۹۳/۰۷/۲۰ کیس Full Tower و مجهز Thormax GT از شرکت ENERMAX کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیس Full Tower و مجهز Thormax GT از شرکت ENERMAX

کیس Full Tower و مجهز Thormax GT از شرکت ENERMAX

شرکت ENERMAX به تازگی کیس Full Tower جدید و زیبای خود با نام Thormax GT را به بازار معرفی کرده است. این کیس به قدری جادار است که به راحتی می توان یک مادربرد E-ATX و چند کارت گرافیک به طول 490 میلیمتر را در خود جای دهد. طراحی آن هم بسیار چشم نواز است و گیمر های حرفه ای را مجذوب خود خواهد کرد.

در این کیس محفظه مخصوصی برای دو رادیاتور خنک کننده مایع به اندازه 240 میلیمتر و 360 میلیمتر در نظر گرفته شده است. رادیاتور کوچک تر در قسمت پایین کیس و رادیاتور 360 میلیمتری نیز در منطقه فوقانی کیس قابل نصب است. برای نصب کارت گرافیک هیچ محدودیتی ندارید. در این کیس می توان تا چهار کارت گرافیک دو اسلاته به طول 360 میلیمتر را در امتداد هم نصب کرد و اگر محفظه هارد دیسک های پایین برداشته شود می توان کارت گرافیک های با طول 490 میلیمتر را در آن جای داد.

تعداد چهار محفظه درایو 5.25 اینچی در این کیس در نظر گرفته شده است که برای بستن احتیاج به پیچ ندارند. همین طور تعداد 5 کشو مخصوص هارد دیسک های 2.5 و 3.5 اینچی نیز در قسمت جلوی این کیس قرار دارد که برای نصب انواع هارد دیسک و یا حافظه SSD دست کار بر را باز می گذارند. کیس Thormax GT به طور پیش فرض دارای دو فن LED دار 180 میلیمتری است اما تعداد 6 محل دیگر نیز برای نصب فن های اضافی به قطر 120 میلیمتر و 140 میلیمتر در داخل آن در نظر گرفته شده است.

این کیس از نظر پنل پشتی و پورت های ارتباطی چیزی کم ندارد. تعداد 2 پورت USB 3.0 و چهار پورت USB 2.0 بر روی آن در نظر گرفته شده و کلید روشن خاموش برای چراغ های LED فن های کیس و نیز کلید های پاور و ریست کیس نیز در جلو قرار دارند. یک کنترلر 4 سرعته نیز برای کنترل سرعت فن ها و چراغ نشانگر سرعت چرخش فن ها بر روی کیس تعبیه شده است تا کاربر از طریق آن بتواند سرعت چهار فن داخلی را به همراه رنگ چراغ های LED آنها تنظیم نماید.

یک ویژگی جالب در این کیس مجهز بودن بدنه آن به یک گیره مغناطیسی هدست است که برای گیمر های حرفه ای که میخواهند هدست خود را به بدنه کیس بچسبانند بسیار مفید است. یک دسته فلزی هم در قسمت بالای بدنه کیس قرار دارد که کار حمل و نقل آن را آسان می کند. پایه های کیس Thormax GT قابل چرخش هستند تا کاربر محل قرار گیری آن را بسته به فضای مورد استفاده خود تنظیم نماید. هنوز قیمت این کیس مشخص نیست اما شرکت سازنده گفته است که آن را از اواسط اکتبر برای فروش روانه بازار خواهد کرد.

شهر سخت افزار