اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده 700 انویدیا در دستان GALAXY

۸۳۹ شماره اطلاع نامه : بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده 700 انویدیا در دستان GALAXY ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده 700 انویدیا در دستان GALAXY فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده 700 انویدیا در دستان GALAXY

بار دیگر کارت گرافیکی از خانواده 700 انویدیا در دستان GALAXY

این روزها که کارت های سری 900 انویدیا در راس اخبار سخت افزاری قرار دارند و همه توجه ها را به سوی خود جلب کرده اند، کمپانی گلکسی محصولی از خانواده سری 700 را تحت برند KFA2 به تولید رسانده است.

این کارت گرافیکی که عنوان GeForce GTX 750Ti Razor را به خود اختصاص داده، با فرکانس پایه 1020 مگاهرتز به پردازش داده های گرافیکی می پردازد که این میزان با استفاده از فناوری GPU BOOST به چیزی حدود 1080 مگاهرتز افزایش می یابد. Razor از حافظه ای با فرکانس موثر 5.40 گیگاهرتز و از خانواده محصولات GDDR5 نیز بهره می برد و نیروی خود را تنها از طریق یک اسلات PCI-Express نسل سوم دریافت می کند. این سفینه فضایی که حرارت تولیدی توسط حافظه رم، مداررگولاتور و چیپ گرافیکی را به وسیله هیت سینکی از جنس مس دفع می کند، دارای انواع خروجی های ویدیویی HDMI، D-Sub و (DVI (Dual-Link است و در حال حاضر با قیمتی معادل 139.90 یورو در قاره سبز به فروش می رسد.

شهر سخت افزار