اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مانیتور 24 اینچ IPS از سری مانیتور های UltraSharp شرکت Dell

۸۴۹ شماره اطلاع نامه : مانیتور 24 اینچ IPS از سری مانیتور های UltraSharp شرکت Dell ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ مانیتور 24 اینچ IPS از سری مانیتور های UltraSharp شرکت Dell کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مانیتور 24 اینچ IPS از سری مانیتور های UltraSharp شرکت Dell

مانیتور 24 اینچ IPS از سری مانیتور های UltraSharp شرکت Dell

مانیتور های سری UltraSharp از شرکت Dell همیشه جزو بهترین های بازار بوده اند. یکی از بهترین های این رده مانیتور Dell U2414H UltraSharp است که از یک صفحه نمایش 24 اینچی IPS برخوردار است. صفحه نمایش این مانیتور ضد انعکاس بوده و زاویه 178 درجه آن میدان دید گسترده ای را در مقابل کاربر قرار می دهد. سرعت پاسخگویی آن 8 میلی ثانیه است که برای یک مانیتور IPS کاملاً قابل قبول است. شدت روشنایی آن نیز در حد 250-nit بوده و می تواند از 96 درصد طیف رنگی sRGB پشتیبانی کند.

Dell این مانیتور را طوری طراحی کرده است که برای همه محیط های کاری مناسب باشد. پایه آن علاوه بر فراهم نمودن امکان چرخش عمودی و افقی، قابلیت افزایش ارتفاع تا 13 سانتیمتر را به مانیتور می دهد. لبه های بسیار نازک آن در حد 6 میلیمتر  قطر دارند که زمانی که دو مانیتور را به صورت عمودی در کنار هم قرار دهید تجربه جالبی از دو نمایشگر واحد را به شما ارائه خواهند داد.

برای اتصال وسایل خود انواع پورت ورودی در اختیار دارید. دو پورت HDMI (به همراه MHL)، یک پورت DisplayPort، یک پورت mini DisplayPort و تعداد چهار پورت USB 3.0 در پشت این مانیتور در نظر گرفته شده است. یکی از پورت های USB 3.0 با قابلیت انتقال جریان الکتریکی قویتر، می تواند برای شارژ سریع لوازم قابل حمل مانند موبایل و تبلت مورد استفاده قرار گیرد.

Dell این مانیتور را با سه سال گارنتی بدون سوال عرضه می کند و حتی اگر یک پیکسل سوخته در صفحه نمایش دیده شود شرکت آن را برای مشتری تعویض خواهد کرد. مانیتور U2414H دارای استاندارد EPEAT Gold نیز هست که با استفاده از عملکرد PowerNap می تواند شدت نور صفحه نمایش را در مواقع بیکار به طور اتوماتیک کم کند و یا در حالت خاموش قرار دهد. شما می توانید این مانیتور را برای مدت محدود به قیمت 230 دلار از طریق وارد کردن کوپن PW06$B6WW48W13 خریداری کنید که در اینصورت تا 130 دلار در خرید صرفه جویی خواهید کرد.

شهر سخت افزار