اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

بازگشت یک کمپانی معتبر به دنیای تولید تبلت

۸۵۲ شماره اطلاع نامه : بازگشت یک کمپانی معتبر به دنیای تولید تبلت ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ بازگشت یک کمپانی معتبر به دنیای تولید تبلت تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات بازگشت یک کمپانی معتبر به دنیای تولید تبلت

بازگشت یک کمپانی معتبر به دنیای تولید تبلت

کمپانی موتورولا که بعد از فراز و نشیب فراوان، حالا زیر مجموعه لنوو محسوب می شود قرار است وارد دنیای تبلت ها شود. مدتی طولانی است که تبلتی با برند و لوگوی موتورولا در بازار دیده نشده است اما به گفته مدیر لنوو یانگ یوآن‌کوئینگ این شرایط برای موتورولا تغییر خواهد کرد. موتورولا از دسامبر ۲۰۱۱ تاکنون تبلتی تولید نکرده و آخرین تبلت های این شرکت به دو محصول موتورولا DROID Xyboard 8.2 و ۱۰.۱ بازمی‌گردد که تولید آن‌ها به حالت تعلیق درآمده است.

حال مدیر شرکت لنوو خبر داده که فرآیند خرید موتورولا تا پایان سال تکمیل خواهد شد و پس از اتمام این فرآیند، تبلت هایی با نام موتورولا به بازار وارد می‌شود. وی همچنین اظهار داشته که استفاده از "برند دوگانه" می‌تواند دست لنوو را برای انتخاب برند موتورولا یا لنوو در بازارهای متفاوت باز بگذارد. لنوو همین سیاست را در بخش گوشی هوشمند نیز برای موتورولا اجرا خواهد کرد. مدیر لنوو هیچ گونه جزئیاتی از این تبلت ارائه نکرده، اما به نظر بازگشت شرکت‌های موتورولا و اچ‌تی‌سی (با نکسوس ۹) به بازار تبلت قطعی خواهد بود.

جی اس ام آریا