اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

طراحی تبلت 12 اینچی از سونی در رقابت با سامسونگ

۸۶۵ شماره اطلاع نامه : طراحی تبلت 12 اینچی از سونی در رقابت با سامسونگ ۱۳۹۳/۰۸/۰۳ طراحی تبلت 12 اینچی از سونی در رقابت با سامسونگ تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات طراحی تبلت 12 اینچی از سونی در رقابت با سامسونگ

طراحی تبلت 12 اینچی از سونی در رقابت با سامسونگ

سونی تبلتی جدید در دست ساخت دارد، تبلتی که با دیگر محصولات این شرکت متفاوت است. سونی در حال کار بر روی تبلتی 12 اینچی است و این شایعه از طرف "زنجیره تامین کالای تایوان" به بیرون درز کرده است. احتمالا اوایل سال 2015 و قبل از ماه مارس این دستگاه که مشخصاتی سطح بالا خواهد داشت، عرضه می شود.

همچنین شایعه شده است که این مدل مانند سری نوت سامسونگ دارای قلم خواهد بود. پس انتظار داریم برای کاربردهای گرافیکی بسیار مناسب باشد. متاسفانه هیچ جزییات دیگری از این تبلت در دسترس نیست. تبلت Z2 بزرگترین تبلتی است که سونی تاکنون ارائه کرده است. Z2 دارای 10.2 اینچ صفحه نمایش است. غیر از سونی بسیاری از تولیدکنندگان به تولید تبلت های بزرگ اقدام کرده اند. این نشان از تقاضای بازار برای اینگونه دستگاه ها می باشد. پس احتمال حقیقت داشتن این دستگاه بسیار زیاد است. از طرفی اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، سونی تبلتی برای رقابت با تبلت 12 اینچی سامسونگ خواهد ساخت.

جی اس ام آریا