اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیس بسیار شیک و مجهز از شرکت Zalman

۸۷۹ شماره اطلاع نامه : کیس بسیار شیک و مجهز از شرکت Zalman ۱۳۹۳/۰۸/۰۸ کیس بسیار شیک و مجهز از شرکت Zalman کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیس بسیار شیک و مجهز از شرکت Zalman

کیس بسیار شیک و مجهز از شرکت Zalman

شرکت کره ای Zalman که از تولید کنندگان نیمه مطرح قطعات کامپیوتری محسوب می شود، جدید ترین مدل از سری کیس های نیمه مرتفع خود را با نام Zalman Z11 Neo به بازار معرفی کرد. این کیس که بر پایه فرمت ATX طراحی شده است ظاهری مات دارد و از هیبت آن معلوم است که برای گیمر ها ساخته شده است.

این کیس خوش ساخت به رنگ مشکی مات ساخته شده و مجهز به چراغ LED آبی رنگی نیز هست. مکش هوای ورودی در این مدل از قسمت جلو و کف انجام می شود که خاطره کیس ها مشابه و قدیمی تر گیمینگ از سازندگان دیگری Antec و Cooler Master را زنده می کند. ظاهر کلی این کیس ساده است اما فرم طراحی آن تا حدی فضایی طراحی شده و ابهت خاصی به آن می دهد. پنل کناری آن دارای یک پنجره شفاف و مثلثی شکل است. تنها درایو 5.25 اینچی این کیس که در جلو واقع شده است در پشت یک دریچه مخصوص مخفی شده است. قفسه بالایی کیس به راحتی قابل جدا شدن است و فضای کافی برای نصب بزرگترین مادربرد ها نیز وجود دارد.

از نظر تهویه امکانات کافی در این کیس در نظر گرفته شده است. در قسمت جلوی کیس دو فن 120 میلیمتری (یک عدد به صورت پیش فرض نصب شده) و دو عدد هم در قسمت بالای کیس قابل نصب است. یک فن 120 میلیمتری هم در عقب کیس برای خروج هوای داخلی در نظر گرفته شده و یک فن هم برای ورود هوا به داخل کیس در قسمت تحتانی تعبیه شده است. تمام فن های ورودی هوا مجهز به فیلتر گردگیر مغناطیسی نیز هستند. اندازه این کیس 205 در 465 در 515 میلیمتر است. هنوز شرکت سازنده خبری مبنی بر قیمت و زمان فروش آن به بازار منتشر نکرده است.

شهر سخت افزار