اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

یک اسپیکر توانمند از شرکت Razer با 5.1 کانال صوتی و سیستم Dolby

۸۸۰ شماره اطلاع نامه : یک اسپیکر توانمند از شرکت Razer با 5.1 کانال صوتی و سیستم Dolby ۱۳۹۳/۰۸/۰۸ یک اسپیکر توانمند از شرکت Razer با 5.1 کانال صوتی و سیستم Dolby فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات یک اسپیکر توانمند از شرکت Razer با 5.1 کانال صوتی و سیستم Dolby

یک اسپیکر توانمند از شرکت Razer با 5.1 کانال صوتی و سیستم Dolby

شرکت Razer از سال 1998 و با یک ماوس به نام Boomslang کار خود را شروع کرد. امروزه این شرکت را مترادف با محصولات مختلف که مخصوص گیمر های حرفه ایست می شناسیم. در کنار محصولاتی نظیر کیبورد، ماوس پد، ماوس و هدفون، این شرکت این بار با یک اسپیکر جدید به میدان آمده است. این اسپیکر Razer Laviathan نام دارد که شکل و شمایل آن بر خلاف دیگر اسپیکرها، بصورت افقی طراحی شده است.

این اسپیکر توانایی تولید و مدیریت 5.1 کانال صوتی را با استفاده سیستم Dolby داخلی خود دارد. Razer Laviathan می تواند فایل های صوتی چند کاناله با فرمت Dolby Digital و Pro Logic II را پخش نماید. این اسپیکر دارای چهار بلندگوی 2.5 اینچی است و علاوه بر آن مجهز به یک آمپلی فایر 30 وات از نوع RMS نیز هست. Razer Laviathan می تواند طیف فرکانس بین 180 هرتز تا 20 هزار هرتز را به خوبی پخش نماید. تجهیزات این اسپیکر با یک ساب ووفر 30 وات RMS با قطر 5.25 اینچ کامل می شود که توانایی پخش فرکانس های 20 هرتز تا 180 هرتز را داراست.

در این اسپیکر شما می توانید از سه نوع ورودی استفاده کنید: ورودی آنالوگ، اپتیکال و همچنین بلوتوث. قابلیت پخش زنده از یک دستگاه بلوتوث و از طریق پروفایل A2DP شما را قادر می سازد تا بدون استفاده از هیچ گونه سیم و یا رابط خاصی، موسیقی مورد علاقه تان را از طریق امواج بلوتوث به اسپیکر منتقل کرده و آن را بصورت زنده پخش نمایید. با نزدیک کردن دستگاه بلوتوث، این اسپیگر قادر است از طریق فناوری NFC دستگاه پخش کننده را شناسایی کرده و با آن جفت شود. قابلیت دیگر این اسپیکر، امکان چرخش آن در زوایای 15 و 18 درجه است تا بتوان زاویه صدای خروجی را به دلخواه تنظیم کرد.

شهر سخت افزار