اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

HPS 810CP خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک

۸۸۵ شماره اطلاع نامه : HPS 810CP خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ HPS 810CP خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات HPS 810CP خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک

HPS 810CP خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک

EverCool به تازگی یکی دیگر از کولرهای پایین رده خود را معرفی کرده است، کولری که بیشتر شباهت به کولرهای مورد استفاده در کارت های گرافیکی دارد تا یک کولر پردازنده اما در هر صورت می توان آنرا به عنوان یک کولر تنها جهت جایگزینی کولر پیش فرض دانست. این کولر که با نام HPS 810CP شناخته می شود تنها 260 گرم وزن دارد و از دو لوله انتقال حرارت مسی جهت دفع حرارت تولید شده توسط پردازنده برخوردار است که با تماس مستقیم به پردازنده حرارت تولیدی را به پره های نه چندان زیاد آلومینیومی این کولر می رساند.

وظیفه گردش هوا بین پره های این کولر را نیز یک فن 80 میلی متری بر عهده دارد. این فن دارای سرعت دورانی برابر با 1500 تا 4000 دور در دقیقه بوده و می تواند میزان هوایی معادل 35CFM را جا به جا نماید. همچنین نویز ایجاد شده توسط آن نیز چیزی بین 16.2 تا 37.5 دسیبل می باشد. این فن دارای ابعادی برابر با 87.5 x 92.3 x 27.4 mm بوده و از یک کانکتور 4 پین جهت تأمین توان خود بهره می برد و قادر است تا از سوکت های امروزی پردازنده های حال حاضر پشتیبانی نماید به شرط آنکه پردازنده مورد نظر توانی بیشتر از 95W را نداشته باشد.

شهر سخت افزار