اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کیبورد جمع و جور و کاملاً مکانیکی از شرکت ROCCAT Studios

۸۸۷ شماره اطلاع نامه : کیبورد جمع و جور و کاملاً مکانیکی از شرکت ROCCAT Studios ۱۳۹۳/۰۸/۱۲ کیبورد جمع و جور و کاملاً مکانیکی از شرکت ROCCAT Studios کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کیبورد جمع و جور و کاملاً مکانیکی از شرکت ROCCAT Studios

کیبورد جمع و جور و کاملاً مکانیکی از شرکت ROCCAT Studios

شرکت ROCCAT از جمله کمپانی هایی است که محصولات گیمینگ فوق العاده ای تولید می کند. این بار هم این شرکت یک کیبورد کاملاً مکانیکی مخصوص گیمر های فوق حرفه ای به بازار عرضه کرده که کمی هم گران قیمت است. این کیبورد جزو خانواده Ryos از محصولات این شرکت می باشد و نام آن Ryos TKL Pro است. علاوه بر زیبایی ظاهری و اندازه نسبتاً جمع و جور آن (به دلیل حذف قسمت Keypad) ویژگی های فنی بکار رفته در این کیبورد مورد تایید گیمر های مطرحی همچون HyuN بازیکن شماره اول StarCraft II در جهان است.

مهندسین شرکت ROCCAT و تیم گیمینگ این شرکت با استفاده از تجربیات خود و ارتقاء استاندارد ها و همچنین بکار گیری با کیفیت ترین قطعات توانسته اند محصولی را خلق کنند که اکنون برای تیم های مختلف گیمینگ در مسابقات جهانی جزو انتخاب های اول به شمار می رود. آقای Rene Lorte مدیر عامل و بنیانگذار شرکت ROCCAT Studios می گوید هر گیمری دارای استعداد و خلاقیت هایی است که برای نشان دادن آنها به ابزار مناسب احتیاج دارد.

گیمر های مطرحی همچون HyuN و اعضای سرشناس تیم گیمینگ این شرکت، همگی از TKL برای نشان دادن قابلیت های خود استفاده می کنند و حالا امکان خرید این محصول برای دوستداران و علاقمندان گیمینگ در سراسر دنیا نیز فراهم شده است. کیبورد Ryos TKL از سوئیچ های Cherry MX که از با کیفیت ترین نوع کلیدها در صنعت ساخت کیبورد های گیمینگ است استفاده می کند. این محصول به فناوری انحصاری شرکت موسوم به ROCCAT Talk مجهز است که امکان برقرار کردن ارتباط با دیگر وسایل گیمینگ ROCCAT را فراهم می سازد. نا گفته نماند که این صفحه کلید مجهز به موتور نورپردازی Lighting Engine 2.0 است که علاوه بر امکان پذیر کردن جلوه های ویژه نورپردازی، نور پس زمینه تمام کلید های این کیبورد را نیز می توان به کمک آن بطور تک تک بر روی رنگ جداگانه ای تنظیم کرد.

این صفحه کلید مجهز به دو پردازنده 32 بیتی ARM Cortex است و علاوه بر آن یک حافظه 2 مگابایتی Flash نیز بر روی آن قرار دارد که امکان ذخیره و اجرای 470 ماکرو را فراهم می کند. قابلیت، زیبایی و عمر بالای کلید ها نه تنها گیمر های حرفه ای را به خود جذب می کند بلکه کاربران دیگر هم می توانند تجربه ای به یاد ماندنی در کار با این کیبورد در خاطرشان ثبت کنند. کیبورد ROCAAT Ryos TKL Pro هم اکنون به قیمت 139 یورو قابل خریداری است.

شهر سخت افزار