اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

msi پرچمدار خود را با نام X99S Gaming 9 ACK معرفی کرد

۸۹۰ شماره اطلاع نامه : msi پرچمدار خود را با نام X99S Gaming 9 ACK معرفی کرد ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ msi پرچمدار خود را با نام X99S Gaming 9 ACK معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات msi پرچمدار خود را با نام X99S Gaming 9 ACK معرفی کرد

msi پرچمدار خود را با نام X99S Gaming 9 ACK معرفی کرد

خبرهای رسیده حاکی از آن است که msi تا ماه دیگر بوردی جدید از خانواده بوردهای گیمینگ خود را معرفی خواهد نمود که پرچمدار این سری از محصولات msi خواهد بود. X99S Gaming 9 ACK نام این محصول دوست داشتنی است که در واقع برادر بزرگ X99S Gaming 9 AC بوده و حرف K در آخر نام آن نیز عنوان گر واژه Killer است، به این معنا که این بورد دارای امکاناتی به مراتب بالاتر از برادر کوچکتر خود می باشد.

یکی از ویژگی های این سری از مادربورد های msi وجود امکانات تحت شبکه آن می باشد. ازاین رو msi توانسته است تا پهنای باند نقل و انتقال داده ها را در هنگام انجام بازی های تحت شبکه را به میزان 1.866 Gbps افزایش دهد که این خود یک رکورد در این سری از بوردهای msi به حساب آید. از طرف دیگر با بهره گیری از کنترلر WLAN شرکت Qualcomm به جای کنترلر اینتل که در بورد X99S Gaming 9 AC استفاده شده بود و همچنین بهره گیری از کنترلر E2205 برای شبکه های باسیم در کنار چیپ 1525 که توانایی پشتیبانی از استاندارد 802.11 ac و Bluetooth 4.0 را دارد. این بورد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران بازی های کامپیوتری شود. دیگر ویژگی های این بورد به مانند برادر کوچکتر خود می باشد.

شهر سخت افزار