اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کوچک ترین روتر جهان از TP-LINK با سرعت 150 مگابیت در ثانیه

۸۹۳ شماره اطلاع نامه : کوچک ترین روتر جهان از TP-LINK با سرعت 150 مگابیت در ثانیه ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ کوچک ترین روتر جهان از TP-LINK با سرعت 150 مگابیت در ثانیه فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کوچک ترین روتر جهان از TP-LINK با سرعت 150 مگابیت در ثانیه

کوچک ترین روتر جهان از TP-LINK با سرعت 150 مگابیت در ثانیه

شرکت TP-LINK امروز کوچک ترین روتر بیسیم جهان را معرفی کرد. این روتر بیسیم TP-LINK Wireless N Nano نام دارد و مخصوص کسانی است که مدام در حال مسافرت و نقل مکان از یک هتل به هتلی دیگر هستند. کسانی که دوست دارند اینترنت مرکزی هتل را برای دستگاههای دیگر خود مانند تلفن هوشمند، تبلت و یا کنسول بازی خود نیر به اشتراک بگذارند، می توانند با استفاده از این روتر کوچک، به راحتی این کار را انجام دهند.

روتر TP-LINK Nano گجت کوچکی است که اندازه آن فقط 57 در 57 میلیمتر است و تنها 18 میلیمتر صخامت دارد. با این وجود بسیاری از قابلیت های روتر های معمولی را داراست. از جمله قابلیت های این روتر می توان قابلیت اتصال به شبکه های 802.11 b/g/n، شعاع پوششی بالا، ویژگی کنترل و اولویت بندی پکت ها یا QoS و مجهز بودن به پروتکل های امنیتی و فایروال قدرتمند را نام برد. این دستگاه می تواند در 5 حالت مختلف کار کند: به عنوان Access Point یا همان نقطه دسترسی مرکزی، روتر، کلاینت، Bridge و همینطور تقویت کننده. این روتر به راحتی از طریق کابل میکرو USB به پورت کامپیوتر شما متصل می شود و ضمناً دارای یک آداپتور برق جداگانه نیز هست.

امنیت بالای ارتباط بیسیم برای دستگاههای متصل شونده از طریق پروتکل های WPA-PSK/WPA2-PSK فراهم است. محافظت از دستگاه مرکزی نیز از طریق یک دیواره آتش قدرتمند و همنطور یک SSID و رمز عبور که به طور پیش فرض برای هر یوزر تعیین می شود، انجام می گردد. سرعت اتصال به شبکه بیسیم از طریق این روتر تا 150 مگابیت در ثانیه است و با بسیاری از وسایل بیسیم که از شبکه های 2.4GHz پشتیبانی می کنند، سازگار است. در دنیای ارتباطات امروز روتر TP-LINK Nano وسیله ای ضروری برای طیف وسیعی از تاجران، مسافران و جهانگردان به شمار می آید. شما می توانید این روتر کوچک و زیبا را به قیمت 25 دلار تهیه کنید.

شهر سخت افزار