اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Xigmatek منبع تغذیه های میان رده و مدولار خود را معرفی کرد

۸۹۴ شماره اطلاع نامه : Xigmatek منبع تغذیه های میان رده و مدولار خود را معرفی کرد ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ Xigmatek منبع تغذیه های میان رده و مدولار خود را معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Xigmatek منبع تغذیه های میان رده و مدولار خود را معرفی کرد

Xigmatek منبع تغذیه های میان رده و مدولار خود را معرفی کرد

Xigmatek به تازگی سری جدیدی از منبع تغذیه های خود را معرفی کرده که تعادل میان قیمت و کارایی را به خوبی رعایت کرده است. این سری که با نام Maverick S شناخته می شود دارای حدود قیمتی معادل 100 دلار می باشد. این سری از استاندارد ATX و micro-ATX و همچنین PS3 طبعیت می کند و ابعادی برابر با 150 mm x 85 mm x 123 mm) WxHxD) را نیز در اختیار دارد.

البته باید اشاره کرد که در استاندارد PS3 تنها تفاوت در اندازه منبع تغذیه طول آن است که نسبت به استاندارد ATX کمی کمتر است. البته Xigmatek مدل Maverick را نیز با عمقی برابر با 158mm عرضه کرده است. همچنین باید اشاره کرد که سری Maverick S تا حدی هم مدولار می باشد چرا که به جز کابل ATX ، EPS و حداقل یک کابل PCIe باقی کابل ها قابلیت مدیریت کردن را به کاربر می دهد. این سری در سه مدل 400W ، 500W و 600W تولید می شود که دارای یک خروجی 12V می باشند. این سری با دارا بودن استانداردهای مرسوم در منبع تغذیه های این رده با نشان 80 Plus Bronze و پشتیبانی از پردازنده های روز عرضه خواهند شد اما متأسفانه زمان عرضه و قیمت نهایی آنها هنوز مشخص نیست.

شهر سخت افزار