اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

ماوس Logitech G302 Daedalus مخصوص بازی های استراتژیک

۸۹۷ شماره اطلاع نامه : ماوس Logitech G302 Daedalus مخصوص بازی های استراتژیک ۱۳۹۳/۰۸/۱۶ ماوس Logitech G302 Daedalus مخصوص بازی های استراتژیک کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات ماوس Logitech G302 Daedalus مخصوص بازی های استراتژیک

ماوس Logitech G302 Daedalus مخصوص بازی های استراتژیک

یکی دیگر از محصولات گیمینگ شرکت Logitech ماوس گیمینگ خاصی است که برای سری ویژه ای از بازی ها طراحی شده است. ماوس G302 Daedalus Prime MOBA بر خلاف ماوس های گیمینگ دیگر که برای بازی های تیر اندازی و غیره طراحی می شوند، طراحی بسیار ساده ای دارد. بر روی این ماوس 6 کلید قابل برنامه ریزی وجود دارد که می توان ساده ترین دستورات مانند یک کلید میانبر و غیره تا پیچیده ترین ماکرو ها را به آنها نسبت داد. دقت حسگر این ماوس از 240 تا 4000 نقطه در اینچ قابل تنظیم است که به ندرت در مدل های دیگر چنین طیف وسیعی از دقت دیده می شود.

این ماوس از فنر های فلزی در زیر کلید های چپ و راست بهره می برد که به گفته شرکت سازنده باعث بهتر شدن عمل کلیک و کنترل بهتر بر روی دکمه ها خواهد شد، به طوریکه زمان پاسخ دهی کلیدها حتی پس از ماه ها کار با آن تغییری نخواهد کرد. شرکت لاجیتک برای آزمایش عملکرد این ماوس از گیمر های حرفه ای همچون Team SoloMid ,Cloud9 ,CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze و Invictus Gaming کمک گرفته است. این گیمر ها در بازی های MOBA که بازی های استراتژیک آنلاین هستند تبحر دارند.

آقای Vincent Tucker مدیر بخش گیمینگ شرکت لاجیتک گفته که این ماوس برای گیمر های کاملاً حرفه ای طراحی شده است و ساختمان کلید های آن به گونه ای است که عملکرد بهتر و دوام و طول عمر آنها را تضمین می کند. وی اضافه کرد زمان پاسخ دهی کلیدها در این ماوس به حدی دقیق است که گیمر می تواند ظرافت و دقت کافی را از عملکرد کلید ها انتظار داشته باشد، چرا که در نقاط حساس بازی، حتی صدم ثانیه ها می توانند در برنده یا بازنده بودن گیمر تاثیر گذار باشند. ماوس G302 قرار است از اواسط نوامبر برای فروش به بازار عرضه شود و قیمت آن هم 39.99 پوند معادل 49 دلار خواهد بود.

شهر سخت افزار