اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت 13 اینچی سامسونگ با اندروید L در راه است

۸۹۹ شماره اطلاع نامه : تبلت 13 اینچی سامسونگ با اندروید L در راه است ۱۳۹۳/۰۸/۱۶ تبلت 13 اینچی سامسونگ با اندروید L در راه است تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت 13 اینچی سامسونگ با اندروید L در راه است

تبلت 13 اینچی سامسونگ با اندروید L در راه است

این طور که به نظر می رسد سامسونگ در سال جاری محصولات دیگری را نیز آماده رونمایی خواهد کرد. جدیدترین تلاش این شرکت برای تولید تبلتی 13 اینچی می باشد. سامسونگ با معرفی تبلت‌های سری Galaxy Tab S، پنل‌های AMOLED خود را یک بار دیگر در تبلت‌ها به کار گرفت تا محصولات خود را نسبت به رقبا متمایز کند.

در حال حاضر دو تبلت ۸.۴ و ۱۰.۵ اینچی در سری گلکسی تب اس وجود دارند. اما براساس گزارش یک رسانه‌ کره‌ای، سامسونگ یک تبلت ۱۳ اینچی را این بار با صفحه نمایش LCD راهی بازار خواهد کرد. ایده‌ تبلت‌های غول‌پیکر ۱۲ و ۱۳ اینچی مدت‌ها است که به گوش می‌رسد، شایعه شده که اپل در حال ساخت آی پد ۱۲.۲ اینچی است و از طرفی سامسونگ گلکسی نوت پرو ۱۲ اینچی را چند ماه پیش معرفی کرد و همچنان شایعه تبلت‌های بزرگ‌تر از جانب این شرکت به گوش می‌رسد. احتمال دارد مایکروسافت هم نسبت به تولید سرفیس پرو در سایز ۱۳ و ۱۴ اینچ اقدام کند. هنوز مشخص نیست که تبلت ۱۳ اینچی سامسونگ از چه مشخصات سخت‌افزاری بهره خواهد برد ولی شاید این تبلت به اندروید ۵ و پردازنده‌ ۶۴ بیتی مجهز شود.

جی اس ام آریا