اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مانیتور X841UHD قدرتمند و غول پیکر با وضوح Ultra HD

۹۲۵ شماره اطلاع نامه : مانیتور X841UHD قدرتمند و غول پیکر با وضوح Ultra HD ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ مانیتور X841UHD قدرتمند و غول پیکر با وضوح Ultra HD فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مانیتور X841UHD قدرتمند و غول پیکر با وضوح Ultra HD

مانیتور X841UHD قدرتمند و غول پیکر با وضوح Ultra HD

NEC یکی از بزرگترین تولید کنندگان ویدئو پروژکتور و صفحه نمایش های LCD در دنیا به تازگی نمایشگر 84 اینچی را با نام X841UHD معرفی کرده که علاوه بر مهیا کردن تصاویری بسیار شفاف، کیفیتی 4 برابر صفحه نمایش های Full HD را هم ارائه می کند. با وضوح تصویر 3640 در 2160 این نمایشگر محیطی بسیار مناسب برای هر چه بهتر ارائه شدن جزییات و اطلاعات را فراهم می کند. علاوه بر این نمایش کیفیت UHD از طریق DisplayPort و با نرخ 60 هرتز سبب می شود تا اطلاعات و جزییات به نمایش گذاشته شده بسیار روان و یکنواخت حرکت کنند.

این نمایشگر قابلیت آن را دارد تا بدون هیچ وقفه ای در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته عملکرد قابل قبولی را به نمایش بگذارد. به همین دلیل X841UHD می تواند در مکان های عمومی، مراکز کنترل و فرمان برای مدیریت پروسه های مهم و حیاتی و برگزاری کنفرانس های ویدئویی مورد استفاده قرار بگیرد.

از دیگر ویژگی های X841UHD می توان به نمایش 4 تصویر همزمان با امکان چرخش و جا به جایی هرکدام اشاره کرد. جلوه های بصری و دیداری از دیگر خصوصیات این نمایشگر 84 اینچی است. این نمایشگر با استفاده از یک سیستم کنترل کننده رنگ منحصر به فرد جلوه هایی بسیار طبیعی و یکنواختی را به نمایش می گذارد. X841UHD قرار است در نوامبر امسال و با قیمت 17000 دلار عرضه شود.


دیگر خصوصیات این نمایشگر جدید شرکت NEC عبارتند از:

  • پنل S-IPS قدرتمند با درخشندگی 500cd/m2 و نسبت کنتراست 1400:1 که کیفیت تصویر عالی را فراهم می کند
  • عمق رنگ 10 بیتی که رنگ های بسیار واضح و طبیعی را ایجاد می کند
  • بدنه تمام فلزی به همراه سنسورهای کنترل دما و خنک کننده های قدرتمند
  • پورت های ورودی فراوان برای برقراری یک اتصال منعطف با دیگر دستگاه ها
  • کاهش مصرف انرژی با استفاده از LED های تابش کننده ضلعی (Edge Lighting)
  • قابلیت نصب به صورت Landscape و Portrait
  • اسپیکرهای 10 وات داخلی
شهر سخت افزار