اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اولین نسخه کاربری ویندوز 10 در ماه ژانویه 2015 وارد بازار می شود

۹۴۵ شماره اطلاع نامه : اولین نسخه کاربری ویندوز 10 در ماه ژانویه 2015 وارد بازار می شود ۱۳۹۳/۰۹/۰۸ اولین نسخه کاربری ویندوز 10 در ماه ژانویه 2015 وارد بازار می شود نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اولین نسخه کاربری ویندوز 10 در ماه ژانویه 2015 وارد بازار می شود

اولین نسخه کاربری ویندوز 10 در ماه ژانویه 2015 وارد بازار می شود

همان طور که می دانید هم اکنون نسخه پیش نمایش فنی ویندوز 10 برای دانلود و نصب در دسترس است و چنانچه تمایل دارید می توانید آن را از سایت مایکروسافت دانلود و آزمایش کنید. اما مایکروسافت وعده داده است اولین نسخه کاربری این سیستم عامل جدید را در ماه ژانویه 2015 یعنی کمی بیش از یک ماه دیگر روانه بازار کند.

از ماه سپتامبر که نسخه پیش نمایش فنی این سیستم عامل در دسترس عموم قرار گرفت بسیاری از علاقمندان آن را دریافت و نصب کرده اند تا با خصوصیات و رابط کاربری این نسخه جدید بیشتر آشنا شوند اما نسخه پیش نمایش فنی فقط برای کامپیوتر های شخصی ارائه شده بود. مایکروسافت حتماً در نمایشگاه CES حضور خواهد داشت.

اما ظاهراً این شرکت برای معرفی رسمی نسخه کاربری ویندوز 10 یک کنفرانس جداگانه و بسیار مفصل تر از کنفرانس سپتامبر را برای معرفی نسخه های موبایل و تبلت در کنار معرفی نسخه کاربری PC کنار گذاشته است که در اواخر ماه دسامبر امسال یا اوایل ژانویه 2015 برگزار خواهد کرد. این کنفرانس اولین همایشی خواهد بود که از ظاهر این نسخه جدید برای وسایلی همچون موبایل و تبلت پرده بر می دارد. نسخه جدید سیستم عامل ویندوز، یک سیستم عامل یکپارچه است که برای اجرا در وسایل مختلفی نظیر PC ها، تبلت ها و اسمارت فون ها و حتی بر روی Xbox One طراحی شده است. گفته شده است تاریخ دقیق این همایش تا آخر امسال از طرف مایکروسافت اعلام خواهد شد.

شهر سخت افزار