اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

ارائه اندروید 5 برای یکی از محصولات ال جی

۹۴۹ شماره اطلاع نامه : ارائه اندروید 5 برای یکی از محصولات ال جی ۱۳۹۳/۰۹/۱۱ ارائه اندروید 5 برای یکی از محصولات ال جی تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات ارائه اندروید 5 برای یکی از محصولات ال جی

ارائه اندروید 5 برای یکی از محصولات ال جی

در تازه ترین خبرها از ارائه اندروید آب نبات چوبی برای نسخه گوگل پلی تبلت ال جی خبر داده شده است. مدتی پیش گوشی‌های سری نکسوس توانستند به اندروید ۵ دسترسی داشته باشند و حالا نسخه گوگل پلی تبلت ال‌ جی جی‌ پد ۸٫۳ آپدیت اندروید ۵ را دریافت کرده است. اولین دستگاه‌هایی که بعد از سری نکسوس می‌توانند به‌روزرسانی اندروید ۵ را دریافت کنند، نسخه‌ های به فروش رفته در فروشگاه گوگل پلی هستند.

در همین راستا حالا  نسخه گوگل پلی تبلت ال‌ جی جی‌ پد ۸٫۳ توانسته مجوز دریافت آپدیت اندروید ۵ را دریافت نماید. البته هنوز تأییدیه رسمی از وجود این به‌ روزرسانی برای ال‌ جی جی‌ پد ۸٫۳ منتشر نشده، اما بعضی از کاربران در توییتر از دریافت پیغام آماده بودن آپدیت اندروید ۵ برای دستگاه خود سخن به میان آورده‌اند.

اگرچه از امکانات اندروید ۵ منتشر شده برای جی‌ پد ۸٫۳ خبری در دست نیست، اما به نظر می‌رسد کاربران این دستگاه بعد از مهاجرت به اندروید آب‌ نبات‌چوبی علاوه بر مشاهده تغییرات ظاهری بتوانند از قابلیت‌ هایی همچون حالت Priority Mode (حالت بی‌صدا) و عملکرد بهتر حالت ذخیره‌ سازی انرژی (battery saving mode) بهره ببرند.

با توجه به روال در پیش گرفته گوگل در انتشار به‌ روزرسانی‌های جدید انتظار می‌رود تنها در ۴۸ ساعت اولیه انتشار رسمی آپدیت اندروید ۵ برای استفاده‌ کنندگان نسخه گوگل پلی تبلت ال‌ جی جی‌ پد، ۱ درصد کاربران پیغام آماده به بودن آپدیت اندروید ۵ را دریافت کنند که این رقم در طول دو هفته بعد به ۲۵ درصد افزایش یابد. دلیل این احتیاط گوگل در انتشار تدریجی به‌روزرسانی اندروید ۵، رفع مشکلات و باگ‌ های موجود احتمالی در آن است.

جی اس ام آریا