اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سری جدید درایور های Patriot با کارایی و قیمتی مناسب

۹۵۱ شماره اطلاع نامه : سری جدید درایور های Patriot با کارایی و قیمتی مناسب ۱۳۹۳/۰۹/۱۲ سری جدید درایور های Patriot با کارایی و قیمتی مناسب فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سری جدید درایور های Patriot با کارایی و قیمتی مناسب

سری جدید درایور های Patriot با کارایی و قیمتی مناسب

Patriot نامی است شناخته شده و برندی که در بازار داخلی و بازار خارج از کشور، محصولاتش به عنوان انتخابی معقول مورد قبول کاربران است. به تازگی این شرکت در اقدامی، یکی دیگر از حافظه های ذخیره سازی خود را در دو ظرفیت و از سری Torch معرفی کرده است.

این SSD های 2.5 اینچی از اینترفیس SATA 6 Gb/s برای نقل و انتقال داده ها بهره می برند و با دارا بودن تنها 7 میلیمتر ضخامت، خودشان را به یکی از باریک ترین درایوهای حال حاضر بدل کرده اند. از طرف دیگر با بهره گیری از کنترلر Phison PS3110 در ساختار این درایو و همچنین بهره گیری از سلول های حافظه آن هم از نوع MLC NAND و همچنین فناوری ساخت 16 نانومتری باعث شده تا این سری جزو درایوهایی قرار گیرد که کارایی و قیمتی مناسب را در کنار هم برای کاربر خود به ارمغان آورده باشد.

سری Torch در دو ظرفیت 240 و 120 گیگابایتی ارائه شده است. نسخه 240 گیگابایتی آن دارای سرعت خواندن و نوشتنی برابر با 555 و 535 مگابایت در ثانیه را داشته و نسخه 120 گیگابایتی آن با اندکی تفاوت سرعت خواندن و نوشتنی برابر با 545 و 430 مگابایت در ثانیه را دارا می باشد. این دو درایو با قیمتی معادل 106 و 66 دلار عرضه می شوند. امیدواریم که شاهد حضور چنین درایوهایی آن هم با قیمت هایی معقول در بازار داخلی ایران نیز باشیم.

شهر سخت افزار