اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

هدست واقعیت مجازی ۲۰۰ دلاری سامسونگ

۹۶۰ شماره اطلاع نامه : هدست واقعیت مجازی ۲۰۰ دلاری سامسونگ ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ هدست واقعیت مجازی ۲۰۰ دلاری سامسونگ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هدست واقعیت مجازی ۲۰۰ دلاری سامسونگ

هدست واقعیت مجازی ۲۰۰ دلاری سامسونگ

هدست واقعیت مجازی سامسونگ با نام Gear VR از امروز برای خرید آنلاین در دسترس قرار گرفته است. این هدست ۲۰۰ دلار قیمت گذاری شده و برای کار با آن، یک دستگاه گلکسی نوت ۴ نیاز است.

هدست واقعیت مجازی Gear VR حاصل همکاری سامسونگ با آکیولس است و این گجت پوشیدنی قرار است دارندگان گلکسی نوت ۴ را وارد یک دنیای مجازی کند. می‌توان این هدست را به عنوان وسیله‌ای جانبی برای گلکسی نوت ۴ در نظر گرفت، چرا که هدست سامسونگ به تنهایی قادر به کار کردن نیست. جالب است بدانید آکیولس به این هدست به عنوان رقیب خود نگاه نمی‌کند و در حقیقت آن را دست پرورده‌ی خود دانسته و با افتخار از همکاری با سامسونگ یاد می‌کند.

تلاشی که به قول یکی از مدیران آکیولس، منجر به تولید محصولی در سطح جهانی و کاملا مبتنی بر پلتفرم موبایل شده است. در نگاهی نزدیک تر به این هدست، نمایشگر با کیفیت گلکسی نوت ۴ موجب می شود، تجربه هدست واقعیت مجازی سامسونگ در مقایسه با هدست‌های معمولی لذتی دو چندان داشته باشد و حتی با وجود خطوط پارازیت مانند، تجربه کاربری لذت بخشی از طریق عمق تصویر عالی منتقل می‌کند.

زومیت