اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

اطلاعات جدید اپل درمورد آی پد ایر 2

۹۶۱ شماره اطلاع نامه : اطلاعات جدید اپل درمورد آی پد ایر 2 ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ اطلاعات جدید اپل درمورد آی پد ایر 2 تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات اطلاعات جدید اپل درمورد آی پد ایر 2

اطلاعات جدید اپل درمورد آی پد ایر 2

کمپانی بزرگ اپل برای محصول جدید خود تبلیغات تازه ای را منتشر کرده تا با ارائه مشخصات آن، بتواند قدرت این تبلت منحصر به فرد را به رخ رقبایش در این بازار فناوری بکشد.

این تبلیغات "تحول یا Change" نام گرفته و به ارائه ویژگی‌ های منحصر به فرد این تبلت می پردازد. کمپانی اپل با انتشار تبلیغات موردنظر به دنبال القای این مساله است که از این تبلت ها می‌توان در موقعیت های مختلف و برای پیشبرد امور گوناگون استفاده کرد. در بخشی از این تبلیغات، هنرمندان، موتورسیکلت سواران، عکاسان، معلمان مدرسه و ... در حال استفاده از امکانات بصری آی پد ایر 2 دیده می شوند.

اپل بخشی را با عنوان Change در وب سایت خود ایجاد کرده و قابلیت های برنامه های همراه قابل نصب بر روی این تبلت را بدین شیوه به نمایش گذاشته است. برخی از این برنامه ها عبارتند از Tayasui Sketches برای ترسیم و نقاشی، برنامه iStopMotion Plus برای علاقمندان به سینما و برنامه مشهور AutoCAD 360 که کاربران خاص خود را دارد.

جی اس ام آریا