اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

Biostar مادربورد ارزان قیمت خود را به همراه چیپ ست A70M معرفی کرد

۹۷۵ شماره اطلاع نامه : Biostar مادربورد ارزان قیمت خود را به همراه چیپ ست A70M معرفی کرد ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ Biostar مادربورد ارزان قیمت خود را به همراه چیپ ست A70M معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات Biostar مادربورد ارزان قیمت خود را به همراه چیپ ست A70M معرفی کرد

Biostar مادربورد ارزان قیمت خود را به همراه چیپ ست A70M معرفی کرد

BIOSTAR به تازگی مادربوردی را معرفی کرده است که نه تنها دارای ویژگی ها و همچنین قیمت مناسبی نسبت به کارایی خود دارد بلکه به واسطه امکاناتی که در این بورد تعبیه شده، آن را نسبت به هم رده های خود آن هم با چیپ ست های بالاتر برتری داده است.

این بورد که با نام A70MGP شناخته می شود از چیپ ست جدید AMD با نام A70M بهره برده که این امکان را برای بورد مهیا می سازد تا بتواند از پردازنده های 2 و 4 هسته ای AMD و از پردازنده های سوکت های FM2+/FM2 و پردازنده های سری A و E2 پشتیبانی نماید. A70MGP که در استاندارد micro ATX طراحی شده است، باعث می شود که آن را به یکی از انتخاب های موجود برای سیستم های اداری بدل نماید.

A70MGP همچنین از پورت های USB 3.0 و SATA 3.0 پشتیبانی می کند و با دارا بودن دو اسلات حافظه اصلی از نوع DDR3 و با پشتیبانی از 32 گیگابایت حافظه با فرکانس 2600 (OC) مگاهرتز آن را به بوردی مبدل می سازد که می تواند علی رغم قیمت پایینتر نسبت به مادربوردهایی با چیپ ستی نظیر A68H، امکانات مشابهی را نیز به کاربر خود ارائه دهد.

شهر سخت افزار