اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مایکروسافت فروش Kinect ابتدایی را برای ویندوز به پایان می رساند

۹۹۹ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت فروش Kinect ابتدایی را برای ویندوز به پایان می رساند ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ مایکروسافت فروش Kinect ابتدایی را برای ویندوز به پایان می رساند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مایکروسافت فروش Kinect ابتدایی را برای ویندوز به پایان می رساند

مایکروسافت فروش Kinect ابتدایی را برای ویندوز به پایان می رساند

مایکروسافت اعلام کرده از امسال دیگر فروش کینکت ابتدایی را برای ویندوز ادامه نخواهد داد. مایکروسافت تقریبا ۳ سال پیش کینکت را برای ویندوز معرفی کرد و اندکی بعد آن را به بازار فرستاد. این کینکت هیچ تفاوت ظاهری قابل توجهی نسبت به مدل اکس باکس ۳۶۰ نداشت اما توانست نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند.

هک های Do It Yourself یا DIY که روی آن صورت گرفت، مسبب پروژه های خلاقانه بسیاری شد. هنوز هم با وجود عرضه کینکت اکس باکس وان، بسیاری وابسته به ورژن اول دوربین مایکروسافت هستند. البته پس از اتمام ذخیره های فعلی انبار، دیگر کینکتی در دسترس نخواهد بود. بنابراین اگر پروژه ای دارید، سریعا اقدام به خرید کنید.

فروش کینکت برای اکس باکس ۳۶۰ همچنان ادامه دارد و تا زمانی که این کنسول تولید شود، دوربین هم در کنار آن برای انجام بازی های حرکتی به فروش می رسد. باندل های ۵۰۰ دلاری اکس باکس وان، کینکت ورژن ۲ را درون خود دارند. اگر یکی از این باندل ها را در اختیار دارید، با پرداخت ۵۰ دلار می توانید آداپتوری که آن را به پی سی متصل کند خریداری نمایید و اگر علاقه ای به کنسول های بازی ندارید و صرفا کینکت را برای انجام پروژه های خود می خواهید، می توانید نسخه های ۱۹۹ دلاری کینکت برای ویندوز را بخرید.

دیجیاتو