اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

فروش آیپد پرو از ۲۰ آبان آغاز می‌شود

۱۸۶۹ شماره اطلاع نامه : فروش آیپد پرو از ۲۰ آبان آغاز می‌شود ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ فروش آیپد پرو از ۲۰ آبان آغاز می‌شود تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات فروش آیپد پرو از ۲۰ آبان آغاز می‌شود

فروش آیپد پرو از ۲۰ آبان آغاز می‌شود

اپل اواسط شهریور از یک تبلت ۱۲.۹ اینچی رونمایی کرد. بنا بر گزارش‌هایی که توسط 9To5Mac منتشر شده، اپل فروش این تبلت که با نام آیپد پرو معرفی شده را در تاریخ ۲۰ آبان آغاز می‌کند.

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل را می‌توان ۲۰ آبان ماه از طریق وب‌سایت فروشگاه اپل و هم‌چنین اپل استورها خریداری کرد. کمپانی اپل آیپد پرو را همراه با لوازم جانبی مجزایی به فروش خواهد رساند، مثلا پنل که قلم استایلوس آیپد است با قیمت ۹۹ دلار به فروش می‌رسد، هم‌چنین کیبورد هوشمند این محصول با هزینه‌ای برابر ۱۶۹ دلار قابل خریداری است. آیپد پرو بزرگ‌ترین و قوی‌ترین تبلت اپل به شمار می‌رود.

این تبلت عظیم الجثه با صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی، از رزولوشن ۲۷۳۲‌ در ۲۰۴۸ بهره می‌برد. همچنین پردازنده‌ی به کار رفته در این تبلت A9X است که نسخه‌ی بهینه شده‌ی A9 می باشد. به گزارش اپل این پردازنده قادر است ۸۰ درصد سریع‌تر از پردازنده‌ی لپ تاپ‌ها اطلاعات را تحلیل کند و هم‌چنین از نظر پردازنده‌ی گرافیکی ۹۰ درصد قدرتمند‌ تر از لپ تاپ‌های امروزی است. این تبلت وزنی برابر با ۷۱۲ گرم دارد و ضخامت آن تنها ۶.۹ میلی‌متر است.

زومیت