قابل توجه بازدید کنندگان محترم :ارسال کالا در کلیه مناطق تهران در کمتر از 3 ساعت انجام میشود.

بستن
محصولات سایت
لپ تاپلپ تاپ
موبایلموبایل
تبلتتبلت
کامپیوتر آمادهکامپیوتر آماده
سخت افزارسخت افزار
تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه
ماشینهای اداریماشینهای اداری
نمایشگرنمایشگر
لوازم جانبیلوازم جانبی
ذخیره سازیذخیره سازی
لوازم خانگیلوازم خانگی
مد و پوشاکمد و پوشاک
لپ تاپ Laptop
لوازم جانبی Accessories

لپ تاپ توشیبا Laptop Toshiba

توشیبا ( Toshiba ) در سال 1875 میلادی در توکیو ژاپن افتتاح شد. این شرکت با 172000 پرسنل هم اکنون در 300 نقطه جهان نمایندگی داشته و در سال 2006 با درآمدی بالغ بر 57 میلیارد دلار در سراسر جهان رتبه هشتاد و هفتم شرکتهای برتر جهان که سالیانه اسامی آنها در مجله فورچون انتشار می یابد را به خود اختصاص داد.از مهم ترین محصولات توشیبا می توان به دستگاهها و اجزای الکترونیکی، سیستم‌ های زیر ساخت اجتماعی، محصولات دیجیتالی و لوازم خانگی اشاره کرد.
Laptop لپ تاپ

لپ تاپ توشیبا Laptop Toshiba

شرکت بزرگ توشیبا در طی 130 سال فعالیت تجاری، به صورت مدام به منابع قطعی خود از نظر تعالی خدمات، مهارتها و اطلاعات افزوده تا به اعتبار و شهرت در جهت نوآوری و جلب اعتماد مشتریانش دست یابد. این شرکت تا کنون جوایز معتبر بسیاری را کسب کرده که از آن جمله جایزه اولین شریک فروشنده و بهترین سازنده سال را می تون نام برد. در سال 2002 - 2001 میلادی نیز جایزه فناوری تجاری - BTA برای ششمین بار به این شرکت اعطا شد.
توشیبا ( Toshiba ) همان گونه که از نامش برداشت می شود شرکتی است که از ادغام دو شرکت مکانیکی و برقی به وجود آمده است. نابغه ژاپن، هیساشی تاناکا با بنیانگذاری شرکت تولیدکننده تجهیزات تلگراف در 132 سال پیش این بنا را آغاز کرد و نابغه برقی ژاپن، ایشی سوکی فوجیوکا با بنیانگذاری شرکت برق توکیو در 117 سال پیش، بنا را تکمیل کرد و بدینسان در 1939 با ادغام این دو شرکت، شرکت توشیبا متولد شد.
سیر اختراعات و مصنوعات مکانیکی و الکتریکی آن دو اعجوبه ژاپنی، در قالب شرکت جدید نیز ادامه یافت، با این ویژگی که عنصر الکترونیک نیز بدان افزوده شد و توشیبا با پا نهادن در عرصه تولید محصولات مختلف دیجیتالی و الکترونیکی و رایانه‎ای، در کنار تولید لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی و تراشه‎ها و نیمه‌هادیها در صف مقدم شرکتهای برتر ژاپنی و جهانی جای گرفت
اما با داشتن چنین سابقه کهن و درخشان از لحاظ تاریخی و حرکت مستمر در عرصه فناوریهای نوین و اختراعات و ابداعات در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، آتسوتوشی نیشیتا مدیرعامل کنونی شرکت، راه سختی را درپیش رو می‌بیند. او اگر بخواهد توشیبا را درصدر صنایع الکترونیکی دنیا بنشاند، باید غولهایی همچون زیمنس، سامسونگ، هیتاچی، ماتسوشیتا، سونی و LG را کنار بزند.
از اولین اختراعاتی که این شرکت داشت می توان به اولین دیسک نوری بایگانی اطلاعات٬ اولین تلفن تصویری رنگی٬اولین تلویزیون رنگی با IC گسترده،  اولین سیستم OCR با قابلیت خواندن حروف چینی، اولین لپ تاپ در جهان نام برد که تغییرات زیادی را در جهان به وجود آورد.
توشیبا معتقد است در عرصه رقابتهای شدید جهانی  با فراهم آوردن تکنولوژی های پیشرفته برای شرکت های چند ملیتی زمینه را برای حفظ جایگاه برتر آنها فراهم سازد. توشیبا به عنوان یک ابداع کننده در زمینه ساخت تجهیزات اداری به مدت بیش از یک قرن، با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگان و دفاتر محلی در سراسر جهان این اطمینان را بوجود می آورد که پرسنل ماهر این شرکت پیوسته در دسترس شما قرار گیرد. چنانچه به تجهیزات اداری و خدمات آن نیاز دارید، راه حل تجاری و جهانی توشیبا تنها پاسخ موجود خواهد بود.

محورهای اصلی فعالیت شرکت توشیبا عبارت است از:

  1. دستگاهها و اجزای الکترونیکی: حافظه‌های جانبی، کارت‌های حافظه، صفحات نمایشگر LCD، سلول سوختی برای تجهیزات تلفن همراه، نیمه‌‎هادیها.
  2. سیستم‌های زیرساخت اجتماعی: سیستم‌های قدرت، صنعتی، آسانسور، پزشکی، توربین‌های نیروگاههای برق حرارتی، اسکنرهای دقیق پزشکی، کارت‌های IC ورودی درها.
  3. محصولات دیجیتالی: شبکه‌های دیجیتالی و رایانه‌ای، ارتباطات تلفن همراه، DVD خوان، رایانه‌های کیفی، تلفن همراه.
  4. لوازم خانگی: پلوپز با فشار خلاء، ماشین لباسشویی با مصرف کم انرژی، یخچال، تهویه مطبوع.


چارچوب اساسی فلسفه مدیریت شرکت توشیبا در تدوین چشم‌انداز و فعالیت ها و نیز استانداردهای اخلاقی دیده شده است، که هر کس در توشیبا باید بدان عمل کند. شعار توشیبا، عمل متعهدانه برای مردم و برای آینده است. در چشم‌انداز مدیریت توشیبا آمده است: شرکتها از انسانهایی تشکیل شده است که با هم کار می‌کنند. در توشیبا، هر یک از ما تمام توان و استعداد خود را بروز می‌دهیم و در راه موفقیت بلندمدت شرکت به کار می‌گیریم. ما به عنوان کارکنان شرکت، به دنبال افکار و ایده‌های نوین هستیم تا آن را در خدمت شرکت درآوریم. مسئولیت‌پذیر باشیم و تصمیم بگیریم.

مدیران، الهام می‌دهند و رهبری می‌کنند، جهت استراتژیک شرکت را مشخص می‌سازند و استعدادهای افراد را پرورش می‌دهند و از رسیدن به اهداف اطمینان می‌یابند. این مشارکت جمعی، مشتریان ما را به وجد می‌آورد. ما با کار کردن با یکدیگر، رویاها را محقق می‌سازیم تا با بالا بردن سطح زندگی مردم، دنیای بهتری داشته باشیم». توشیبا، از راه نوآوری فناوری و محصولاتی عرضه می‌کند که زندگی ایمن‌تر، راحت‌تر و بهره‌ورتری را فراهم آورد. ما روح نوآوری را با اشتیاق خود برای شکل دادن به آینده و کمک به حفظ محیط زیست در سطح جهان تلفیق کرده‌ایم.
یکی از بنیانگذاران توشیبا، هیساشی تاناکا از نوابع و اعجوبه‌های مکانیک و از مخترعان بزرگ کشور ژاپن است. او در 1799 متولد شد. تا سال 1854 که تجهیزات تلگراف را اختراع کرد و کارخانه آن را در توکیو بنا نهاد، تعداد بی‌شماری اسباب‌بازیهای مکانیکی و ساعتهای مکانیکی، جاشمعی، فانوس، زمان سنج، پمپ‌های مکانیکی، لوکوموتیو و کشتی بخار ساخت. تلاشهای او در گسترش سیستم تلگراف در ژاپن، همزمان با دوران امپراتور میجی، در توسعه اقتصادی و بهبود زیرساختهای شبکه ارتباطی کشور بسیار موثر بود. او در سال 1872 به توکیو رفت و سنگ بنای اولیه توشیبای امروزی را در منطقه گینزای توکیو بنیان نهاد. کارخانه تولید تجهیزات تلگراف سه سال بعد افتتاح شد. تاناکا در 1881 درگذشت. شاگردش دای کیچی تاناکا راه او را ادامه داد و او که به تاناکای دوم شهره بود در 1882 کارخانه مهندسی تاناکا را راه‌اندازی کرد.
در 1904 این کارخانه به نام کارخانه مهندسی شیبارا تغییر نام داد. بنیانگذار دیگر توشیبا، پدر صنعت برق ژاپن، ایشی سوکی فوجیوکا در 1857 متولد شد. او علاقه وافری به رشته برق داشت و در این زمینه تحصیل کرد. در سال 1884 در سفر به آمریکا، با ادیسون ملاقات کرد. پس از بازگشت به ژاپن، در سال 1886 از تدریس در دانشگاه دست کشید و چهار سال بعد، کارخانه ساخت لامپ را راه‌اندازی کرد. او نیروی برق را به ژاپنی‌ها شناساند و ژاپن رابه عصر برق وارد کرد. در سال 1911، موفق به تولید انبوه لامپ تنگستنی به نام «لامپ مزدا» شد. شرکتی که او تاسیس کرد، شرکت برق توکیو نام داشت. در سال 1890 فوجیوکا اولین قطار برقی را در ژاپن راه‌اندازی کرد. او در ساخت نیروگاههای برق در توکیو مشارکت موثر داشت. در همان سال اولین آسانسور برقی را در ساختمانهای مرتفع توکیو به کار انداخت. فوجیوکا در سال 1918 درگذشت.

رونمایی HP از سه لپ‌تاپ اقتصادی با اهداف آموزشی
۲۳ آبان ۱۳۹۷

رونمایی HP از سه لپ‌تاپ اقتصادی با اهداف آموزشی

کمپانی HP در ادامه پاییز پرکارش محصولاتی اقتصادی را با اهداف آموزشی معرفی کرده که شامل مدل های تبدیل پذیر پروبوک x360 11 G3، G4 EE و همچین لپ تاپ ...

تبلت و فبلت
ادامه ...
موفقیت لپ تاپ های مبتنی بر ARM در گرو رعایت چه اصولی است
۲۹ مرداد ۱۳۹۷

موفقیت لپ تاپ های مبتنی بر ARM در گرو رعایت چه اصولی است

لپ‌تاپ‌های مبتنی بر پردازنده‌ ARM تا دو سال دیگر به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به معرفی مواردی می‌پردازیم که می‌توانند موفقیت این لپ‌تاپ‌های مور ...

لپ تاپ و اولترابوک
ادامه ...
رونمایی دل از دو لپ تاپ جدید سری اینسپایرون با پردازنده رایزن AMD
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

رونمایی دل از دو لپ تاپ جدید سری اینسپایرون با پردازنده رایزن AMD

دل نیز پس از اچ‌پی، ایسر و لنوو لپ‌تاپ‌های مجهز به پردازنده‌ی موبایل رایزن AMD را معرفی کرد.

لپ تاپ و اولترابوک
ادامه ...
اپل با سبقت از ایسوس، جایگاه چهارم را در بازار لپ تاپ از آن خود کرد
۲۶ بهمن ۱۳۹۶

اپل با سبقت از ایسوس، جایگاه چهارم را در بازار لپ تاپ از آن خود کرد

عرضه‌ی جهانی لپ‌تاپ طی سال ۲۰۱۷ میلادی با رشدی بیش از پیش‌بینی‌ها همراه شده که دلیل عمده‌ی آن افزایش فروش مک‌بوک‌های اپل است.

لپ تاپ و اولترابوک
ادامه ...
مشکل امنیتی حاد در برنامه مدیریت حسگر اثر انگشت لپ تاپ‌ های لنوو
۱۱ بهمن ۱۳۹۶

مشکل امنیتی حاد در برنامه مدیریت حسگر اثر انگشت لپ تاپ‌ های لنوو

طبق اعلام لنوو، برنامه‌ی مدیریت حسگر اثر انگشت رایانه‌های لنوو با مشکلی حاد روبرو است. لنوو از مالکان این رایانه‌ها تقاضا کرده هرچه سریع‌تر نرم‌اف ...

لپ تاپ و اولترابوک
ادامه ...
مدل جدید لپ تاپ جی اس 63 استلث ام اس آی معرفی شد
۰۶ آبان ۱۳۹۶

مدل جدید لپ تاپ جی اس 63 استلث ام اس آی معرفی شد

ام‌اس‌آی قصد دارد مدل جدید لپ‌تاپ جی‌اس ۶۳ استلث خود را با کارت گرافیک قدرتمند جی‌تی‌ایکس ۱۰۵۰ روانه‌ی بازار کند.

لپ تاپ و اولترابوک
ادامه ...
کیمیا آنلاین Kimia Online

فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین

مرجع تخصصی خرید و فروش کالای دیجیتال یکی از بهترین و به روز ترین فروشگاههای اینترنتی کالای دیجیتال در ایران میباشد که امکان انتخاب و خرید و فروش آنلاین و اقساط انواع مدلهای لپ تاپ ، نوت بوک ، گوشی موبایل ، تبلت ، دوربین دیجیتال ، ساعت دیجیتال ، پرینتر ، هارد اکسترنال ، سی پی یو ، مادربرد ، رم ، هارد دیسک ، کیبورد ، موس ، مانیتور ، مودم ، سخت افزار ، قطعات کامپیوتر و رایانه ، لوازم جانبی و انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر ، اجاق گاز ، ماشین لباسشوئی ، ماشین ظرفشوئی ، قهوه ساز ، جاروبرقی ، اتو ، کولر گازی ، سینمای خانگی ، مایکروویو ، سشوار ، همزن ، توستر ، غذا ساز ، چرخ گوشت ، زودپز را با بهترین قیمت و آخرین قیمت روز بازار و به صورت فروش اقساط برای شما فراهم می آورد.
کیمیا آنلاین به شما کمک میکند تا کالای مورد نظر خود را در یک بازه قیمتی به شکل صحیح انتخاب نموده و یک خرید آنلاین مطمئن را تجربه نمائید. این مجموعه در کمک به خریداران و مشتریان خود جهت یک انتخاب و خرید مناسب با بهترین قیمت در ایران پیشگام بوده است.
جهت سهولت در خرید کالا در این سیستم فروشگاه اینترنتی انواع قیمت به همراه انواع گارانتی و همچنین انواع رنگ بندی کالاها نمایش داده شده است و خریدار میتواند با مطالعه دقیق اطلاعات ، نظرات و مشخصات کالاها اقدام به انتخاب و خرید نماید.
نشانی : تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ولیعصر، کوچه فیروزه، پلاک 5، واحد 3
کد پستی : 1593737714
تلفن : 021 - 88 93 51 10
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن